Dobrý den mám problém že mi nespínají sahary, auto jsem koupil uvařené, udělal motor a ted řeším proč se uvařilo, je to v tom že nesepnou sahary, všechny tři relé jsou v pořádku, ale jelikož nemám schéma zapojení nevím jak odzkoušet spínač na chladiči, má toto schéma někdo? děkuji. P-405 1,9D 51kw, r.v. 1992 bez klimatizace.