Dakujem za odpoved, cenim si to.
Problem je v nasledovom: Auto ma namontovane LPG a tak kazdy servis Peugeot sa na to vyhovara..
Ja vsak viem ze pozvolna sa tato porucha zacala prejavovat este pred montazou LPG. Riadiaca jednotka si mysli ze auto je uz nahriate a tak ubera plyn. No vsetky snimace boli vraj v servisoch kontrolovane a porucha sa nezistila.
Ak niekto v okoli Kosic je zbehly v 207 1,4 vti, prosim o radu. vopred dakujem
Dobry den, prosim o radu
mam nasledovny problem s 207 1,4 VTi typ 8FS. Po nastartovani po sekunde scipe, a to pri kazdom starte, kym nejako "nechytim" otacky a akoby nieco /studeny spoj/ sa "prebil" a potom uz motor ide OK. co to je?