Přejít na obsah

vaseksenior

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele vaseksenior

  1. Projel jsem se a byl jsem spokojen.Je fakt, že při 130 je hluk větší ale jde to.Do kopce drží a řadí měkce.
  2. Zdravím všechny Pažouty, uvažuji o 301 1,6 benzin v automatu.Jezdí s ním někdo.Zkušenosti vítány.
×
×
  • Vytvořit...