Přejít na obsah

chippy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele chippy

  1. Zdravím, kudy se prosím vypouští chladící kapalina u Peugeotu 306, 1.4, benzín? Nemůžu najít žádnou výpust, to se má oddělat spodní hadice na chladiči? Díky.
×
×
  • Vytvořit...