Přejít na obsah

fidza55

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16
  • Registrace

Vše od uživatele fidza55

  1. fidza55

    Chcípání 206 1.1 44kW

    mam benzin 2.0 s16 a mam podobny problem.spatne mi to startuje a pri jizde ci rozjezdu auto chcipa ( za tepla ). nevim co s tim. jestli je to v kabelech nebo v cem. vsechny filtry vymeneny,lambda nova, svicky nove, rele od palivoveho cerpadla nove, klapka vycistena, cidlo teploty vymenene. kdyz byla zima nechtelo auto po delsi dobe nastartovat
    • 22
  2. diky za radu :-) zkusim to
  3. :-D jeste ze si poradime :-D
  4. jo kdyby sis koupil 3dvirko tak ses v pohode :-D
  5. dik za radu :-D
  6. zdravím potřeboval bych pomoct. mám 206ku 99kw 2.0 rok 99 a když nastartuju , zařadím 1 pouštiím spojku a přidávám plyn začnou mi kolísat otáčky ( spíše čím víc chci přidat plyn tím víc otáčky klesají ). musím tedy přidat hodně plynu aby auto nechcíplo. stává se mi to jestě když jedu na 2ku a auto chcípne. po zahřátí už problém mizí. a ještě se mi po čase rozsvítí kontrolka asi motoru ve kterém je R. neví někdo čím to může být?
  7. zdravim, chtel bych taky prosim poprosit jestli mam palivovy filtr? VF32CRFRE40721874 dekuju
  8. ok :-) dekuju za rady :-)
  9. hodně vecí si mužu přendat z toho co mám.tudíš celej vnitřek. jde mi hlavně aby byl motor ok a lak ok a nebyla do toho potřeba velká investice :-/ a myslíš že popřípadě kdybych nějakýho sehnal tak že by mi tam šli tyhne kola aniž by mi nějak škrtaly od blatníky? http://www.sbazar.cz/whisky55/detail/9441735-prodam-original-kola-peugeot-207-hockenheim-17
  10. našel jsem ještě tenhle http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/206/16220446?goFrom=list chtěl jsem koupit jenov černý barvě, s klimatizací a nárazníky xs a aby to jelo.ted mám 1.1 a nedá se to :-)
  11. kašlu na to :-)
  12. omlouvám se za chyby a děkuju za rady
  13. zdravím, prosím Vás o radu, kdybych si koupil kola 17" ET26 na 206ku . nebudou mi škrtat o lemy blatniku nebo dělat nějakou neplechu? omlouvám se jestli jsem inzerát vložil nějak špatně nebo něco .moc se tu ještě neorientuju. děkuji za rady :-)
  14. zdravím všechny, prosím mužete mi poradit? chtel bych si koupit peugeot 206rc a narazil jsem na tento inzerat ale nevím kolik bych do toho mohl jestě vložit peněz po případné koupi a jak je závada závažná nebo jestli nejde o velkou závadu. v tomhle jsem amatér. děkuji za radu. odkaz zde : http://www.sbazar.cz...sportovni-verze
  15. fidza55

    blbne mi tachometr

    podivam se ,dekuju :-)
  16. zdravim....... potreboval bych pomoct.mam 206ku a dlouho mi blbnul otackomer. lital nahoru a dolu. po vypnuti motoru zustal vyset v pulce nebo ruzne jak chtel. ted jsem menil spojku a otackomer mi najednou jde jak ma ale pro zmenu mi nejde rucicka rychlosti ktera bud lezi dole a nebo se houpe plus minus kolem rychlosti kterou jedu. jeste jsem zjistil ze mi nesviti svetla ktere maji svitit pri couvani a mam pocit ze to ma s tim souvislost. nevi nekdo jestli je to nejakym cidlem nebo cim? dekuju za pomoc
×
×
  • Vytvořit...