Přejít na obsah

cizy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3
  • Registrace

Vše od uživatele cizy

  1. Zdravim Vas, som tu novy a chcel by som vas poziadat o radu. Prednedavnom sa mi stala taka mala nehoda, typicke tuknutie na krizovatke, stary pan predomnou na oranzovej dupol na brzdy a ja som to uz bohuzial ubrzdit nestihol. Jedine co sa mi podarilo spravit, bolo strhnut auto trochu doprava, tak som rozbil iba lavy bok. Ide o to, ze sa mi zohol ten priecny nosnik, ktory spaja blatniky a okrem neho aj kapota, ktorej lavy zamok teraz nedolieha. Bo lsom na obhliadke v servise a tam mi predbezne povedali len za pracu cenu cca 250€, tak by som sa vas chcel spytat ci je to adekvatna cena, kedze as jedna o moju prvu nehodu za viac ako 10 rokov odkedy mam vodicak. dakujem pekne
×
×
  • Vytvořit...