Prosím o radu. Jinak spolehlivá 106ka mě pěkně vypekla. Při řazení rychlosti se řadící páce podezřele zvolnil chod, převodovka spadla do neutrálu a konec. Po obhlídce jsem zjistil, že jedno táhlo od převodovky (horní) je ulomené těsně u kloubu a kloub nikde. Přístup seshora je prakticky nemožný, tak jsem skončil.
Poradí mě někdo, kdo má zkušenosti, zda je lepší shánět nové táhlo a sám si ho vyměnit, nebo vyhledat nějaký servis. Zdá se mi, že jde celkem o jednoduchou záležitost, ale neznám dostupnost náhradních dílů.