OK406 Myslím, že tímto bys neuspěl. Z několika důvodů: 1. Tebou uvedená část je obecnou povinností řidiče. v dalších částech je upřesněno, co řidič musí, může, smí, nemusí, nesmí, nemůže... Do této oblasti bych zahrnul i ono povinné svícení zadní mlhou za stanovených podmínek. 2. Podmínky jsou tam stanoveny především s ohledem na konstrukci zadní mlhy (vytvarování světelného kužele světlometem). Tyto světlomety jsou homologovány a pro dané podmínky NEJSOU nebezpečné, proto je tam stanovena ona POVINNOST. Z toho tedy vyplývá, že za \"mlhy\" svícení zadní mlhovkou NENÍ, NESMÍ a NEMŮŽE být nebezpečné. Poslední problém spočívá v pojmu \"mlha\".