Přejít na obsah

MrChodny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    445
  • Registrace

Vše od uživatele MrChodny

  1. MrChodny

    světla angel eyes

    bud H1 nebo H7, blinkry a obrysovky zustavaji stejne vcetne patice
    • 93
  2. nebo krytkou na antenu z felicie/fabie atd. kody peugeot: 874542 - plug 874543 - washer 874544 - screw kody skoda: 6U0 817 064 6U0 817 940 link
    • 82
  3. MrChodny

    Sraz

    tyjo a nebyva uz v pulce rijna pekna kosa na spani venku?
  4. MrChodny

    Sraz

    jj, je
  5. MrChodny

    Sraz

    kujon: Pavov beru
  6. MrChodny

    Sraz

    nekde uprostred republiky, maximalne 50km od dalnice - to je idealni misto na sraz 106tek
  7. MrChodny

    Zřejmě nefunční centrál

    Podle karticky ti v Peugeotu udelaji nahradni klic
  8. MrChodny

    Zřejmě nefunční centrál

    nevim jak u 106ky, ale u saxa je za kastlikem spolujezdce. IR prijimac je pak u svetla na strese.
  9. nech postelovat veltily a zkontrolovat lambda sondu.
  10. MrChodny

    Chybí vymezení řazení

    rekl bych, ze staci koupit nove tahlo a je to. Stoji cca 300,- Kc u citroenu.
    • 7
  11. MrChodny

    106 sraz

    22-24.8. je Saxosraz na Slovensku - link
  12. luxusni. Jenom by mne zajimalo co to udela po nejakem mesici jezdeni hlavne ten kryt svodu se asi brzo oloupe
  13. MrChodny

    nakupuju na ebay

    rekl bych, ze by se tu par lidi naslo, co by bylo ochotno ti to koupit a pak misto provize te skasnout jenom o postovne k tobe...
  14. MrChodny

    106 sraz

    Mimon je uplne mimo pro moravaky, o slovacich ani nemluve Vysocina, nejlip v dosahu D1 aby se nikdo nemohl vymlouvat, ze to je daleko.
    • 50
  15. pochybuju, ze by tam natekla voda a bylo z toho akvarko oroseni to urcite nevyskratuje. A kdyby, tak to koupi akorat pojistka.
    • 11
  16. rozlepit se svetla daji v troube - je potreba je zahrat pak se daji obdobne zase slepit. Pokud se to pak spatne slepi, budou se mlzit. Nic vic se stat nemuze. Parabola je puvodni, barvi se ten zbytek.
    • 11
  17. jiri106xs: seriovky s cernym pozadim...
    • 11
  18. MrChodny

    106 sraz

    Muzu i se saxem?
    • 50
  19. MrChodny

    Svody

    s1600: moc moznosti, co se na tom motoru da upravit, neni. Navic se to da lehce vydedukovat, protoze jedna uprava bez druhe ma temer nulovy efekt. Mas ostrejsi vacku, ale s ni bys mel udelane i prime sani, k tomu muzes mit vylestenou skrtici klapku a programovatelnou ecu. Snizenou hlavu asi mit nebudes (to by mechos poznal) a ostatni upravy motoru bych asi uplne vyloucil, protoze by stejne bez zbytku nemely efekt. Chip na atmosfere nema temer vubec zadny efekt a jsou to jenom vyhozene prachy. Takze mozna mas nakonec seriovy motor v perfektnim stavu a na sprintu byl majitel 206ky nemehlo
    • 49
  20. MrChodny

    alu kola

    Tak zehnani hum neni problem, rozmer 195/40 R16 sice neni bezny, ale da se sehnat treba tady. Ale podle mne je blbost to cpat na 1.4ku.
  21. MrChodny

    alu kola

    Taky ti nevim, jestli ti to pak vubec pojede. 1.4ku tema 16\" uplne zabijes a bal bych se, ze to bude nekde drhnout.
  22. MrChodny

    Duplex na 106

    je to stejna situace, jako u Saxa, kde se v ruznych dokumentech uvadi dva casy - 8.7 a 7.8. Dokonce existuje teorie, kdy Saxo ma 8.7 a 106ka 7.8 kvuli tomu, ze je prej trochu jinak poskladana prevodovka, takze stovku dosahne rychleji.
    • 25
  23. MrChodny

    Konečně jsem se dočkal

    souhlas, je to hnus.
    • 24
  24. kujon106: delals to na aute, nebos je sundaval?
  25. MrChodny

    materiály kapot

    myslim, ze vsecky. Hlinik urcite ne.
×
×
  • Vytvořit...