Normalne to opatrne sundej. I po sundani to bude dostatecne lepit na to, abys to pak priplacl spatky. Jinak to muzes prilepit cimkoliv co bude drzet na plechu.
powerflex dela na predek jenom 2ks na ramena, 2ks na stabilizator a jeden pod motor. Merak oleje pri otoceni klicku ukaze hladinu oleje a pak spadne a ukazuje teplotu.
motorek se da misto toho manualniho nastavovani. Lepsi je tu tycinku trochu povysunout aby se dala lepe vyhaknout.
Pokud by tam motorek nepasoval (kratka tycinka), tak u svetel na saxa stacilo vytahnout zarovky a rucne celou tu plochu prizvednout a motorek tam nasadit.
ta vec uplne v pravem hornim rohu u nalepky OFF - staci pootocit tu matici, opatrne vyhaknout kulicku od nastavovatka sklonu a dat tam misto toho motorek.
Chlapi, vsiml sem si tu, ze tu resite srazek v Pribrami - My Saxisti mame v planu 4.4. mensi srazek v Hodonine - je to cca 20km od dalnice D2, takze klidne dojedte. Detajly najdete tady. Fotky z lonskeho srazku jsou pak tady.
Tady jeden clovek z Bratislavy rozprodava 106ku - http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=4741
Motor by snad mel byt z roku 1998 a najeto 120000 (aspon tolik mela prevodovka, kdyz sem se ptal).
Pripadne tady http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=4768 se bude rozprodavat Saxo.
edit: cislo motoru v TP zapsane neni
[upravil dne 30.1.2009 MrChodny]
O.Z. Superturismo WRC, 6.5x15\" vazi 9.3kg bez pneu. Original 15\" Speedline, co se davaji v serii na Saxa (6x15\") vazi 8.7kg. Podle mne to jsou celkem tezke kola, ale zas se mi maximalne libi a neco vydrzi.