Přejít na obsah

MrChodny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    445
  • Registrace

Vše od uživatele MrChodny

  1. MrChodny

    Díl z Ta naše povaha česká

    Takova zkusebna u nas existuje - provozuje ji Dekra - http://www.usmd.cz/index.php?file=zsv.php
  2. U UPC se lze seťaku zbavil lehce - staci mit v tv DVB-C tuner s CI slotem a dokoupit CAM modul.
  3. MrChodny

    aktuálně o všem

    Az na to, ze to neni origo OMP, ale jenom napodobenina...
  4. MrChodny

    Sterace FLAT

    Na Saxu mam Bosch Aerotwin A531S, jsou primo na 106ku a delky jsou 530 a 450mm. Nahledy jsou klikaci
    • 16
  5. MrChodny

    Pomoc u dveří

    Normalne to opatrne sundej. I po sundani to bude dostatecne lepit na to, abys to pak priplacl spatky. Jinak to muzes prilepit cimkoliv co bude drzet na plechu.
    • 14
  6. MrChodny

    Zajímavé koupě 106

    Brutalni ET, to je tusim z Forda... Na 106ku spis imageovka... [upravil dne 27.8.2009 MrChodny]
  7. a kam stehujete veci z kufru ? Na predni sedacky?
  8. V cem byl problem s tim Saxo airbagem?
    • 39
  9. MrChodny

    aktuálně o všem

    prej to hodil 3x pres boudu. O vikendu si ho privezl...
  10. MrChodny

    Poradíte nováčkovi s S16

    powerflex dela na predek jenom 2ks na ramena, 2ks na stabilizator a jeden pod motor. Merak oleje pri otoceni klicku ukaze hladinu oleje a pak spadne a ukazuje teplotu.
    • 9
  11. MrChodny

    srazek 106 v pribramy

    Tak to asi tezko... leda by borec jel se zatazenou ruckou
  12. ano, dej tam ho to. PSA tam dava Total, ale je to v podstate jedno.
    • 7
  13. MrChodny

    světla angel eyes

    motorek se da misto toho manualniho nastavovani. Lepsi je tu tycinku trochu povysunout aby se dala lepe vyhaknout. Pokud by tam motorek nepasoval (kratka tycinka), tak u svetel na saxa stacilo vytahnout zarovky a rucne celou tu plochu prizvednout a motorek tam nasadit.
    • 93
  14. MrChodny

    světla angel eyes

    ta vec uplne v pravem hornim rohu u nalepky OFF - staci pootocit tu matici, opatrne vyhaknout kulicku od nastavovatka sklonu a dat tam misto toho motorek.
    • 93
  15. MrChodny

    počítadlo km P206

    rekl bych, ze se ti nejak zaseknul ten cudlik, kterym se prepinaji celkove a denni kilometry.
  16. No planovali jsme to jako maly srazek VTSek + par 106tek
    • 37
  17. loni bylo jenom jedno GTIcko, letos se snad polepsite
    • 37
  18. Chlapi, vsiml sem si tu, ze tu resite srazek v Pribrami - My Saxisti mame v planu 4.4. mensi srazek v Hodonine - je to cca 20km od dalnice D2, takze klidne dojedte. Detajly najdete tady. Fotky z lonskeho srazku jsou pak tady.
    • 37
  19. MrChodny

    Zimní \"vzkříšení\" :O)

    Pekne videjko. ale asi bych po tom stani vymenil olej
    • 15
  20. seriovka gticko by asi nestacila, ale bylo by to o chlup.
  21. s1600: je to tak, navic ty seriove tlumice pujdou brzo do kytek.
  22. MrChodny

    pneu na 6Jx14

    Saxo ma v serii na 6\" disku 195ky gumy...
  23. MrChodny

    Nejhorší obavy-opraveno

    Tady jeden clovek z Bratislavy rozprodava 106ku - http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=4741 Motor by snad mel byt z roku 1998 a najeto 120000 (aspon tolik mela prevodovka, kdyz sem se ptal). Pripadne tady http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=4768 se bude rozprodavat Saxo. edit: cislo motoru v TP zapsane neni [upravil dne 30.1.2009 MrChodny]
  24. MrChodny

    Poradite s koly?

    O.Z. Superturismo WRC, 6.5x15\" vazi 9.3kg bez pneu. Original 15\" Speedline, co se davaji v serii na Saxa (6x15\") vazi 8.7kg. Podle mne to jsou celkem tezke kola, ale zas se mi maximalne libi a neco vydrzi.
  25. MrChodny

    Zazimováváte??

    to sou kola z ciny, ne?
×
×
  • Vytvořit...