Přejít na obsah

rada1178

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele rada1178

  1. rada1178

    Zvukové znamení

    No jo je to pravda repráček byl uklepaný Nevíte náhodou někdo kde by se dal sehnat?
  2. Dobrý den, přestalo mi fungovat zvukové znamení rosvícených světel,klíčku v zapalování a zvuk blinkrů .Nevite které relátko nebo pojistka to ovládá? Děkuj za odpovedi Peugeot406 -2002:(
×
×
  • Vytvořit...