Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. no rozdil je v tom ze ochoz je odsud dve a pul hodky cesty bez zacpy, kdezto krivoklatsko dam od baraku do hodinky kdyz nekde nezustanu viset ale to je jedno, proste odjizdim v pet z prace a tak bych tam mel stihnout dorazit, snad to tam i najdu
  2. neone mas pravdu, v patek byla v pet spicka uplne pryc, z florence do pruhonic jsem dojel UZ za hodinu (tj. v sest vecer....)
  3. Vvitty

    kdopak se nam to tu maskuje?

    no potreba to mozna neni, ale zase to spoustu lidi docela potesi, ne?
  4. Vvitty

    kdopak se nam to tu maskuje?

    no jo, ale porad jeste musim udelat tu anketu, kdyz ji tady kdekdo chce
  5. Vvitty

    kdopak se nam to tu maskuje?

    nojo, nase medialni hvezda tak jen pro zahrati, protoze se mi nechce hledat DVDcko s usvedcujicim materialme jedna fotka zatisi s gaucem (na nem se teda dely pozdeji veci :mrk:mrk) [upravil dne 22.4.07 Vvitty]
  6. 2aka: divala ses pod klavesnici a za monitor? a do monitoru?
  7. predsedovi v poslednim slove vypadlo "L" .....
  8. vesta je povina pro sluzebni vozidla.... hasicak neni nutny a snehove retezy taky ne
  9. tak ja tam nakonec snad taky dorazim odjezd kolem pate z florence, cca o pul seste bych mohl byt na Silicon Hillu
  10. Vvitty

    kdopak se nam to tu maskuje?

    vvitty byl na vikend pryc, ale chvilku si pockejte a urcite se tu neco zajimaveho jeste objevi, az se probudim
  11. - zmenit nazev vlakna na "kecy a plky netopky a aky" ? - trundiku, jestli muzu poprosit ty prstynky z lesteneho nerezu, nejakej odrezek se urcite najde a datum je vhodnejsi 1.5.2007, at si clovek na vyroci nemusi brat dovolenou a organizovat si ohnostroje sam
  12. vertexi bude teplo, takze kde se slozi tam se vyspi
  13. ale rozumela sis s nema dobre... nejsi ty taky nahodou magor?
  14. aka: a kdo bz tam strasil?
  15. myslis jedina normalni mezi bandou magoru?
  16. neboj jezku, my Te privitame i s mondeem, urcite se na nem jezecci budou vyjimat stejne dobre jako na 406
  17. co znamena ta poznamka censored????
  18. 2netopyrka: neboj, tam se najde misto pro vas obe
  19. navrhuji jeste spolecne lesteni cerne krasky a jak vas dve znam, tak by neskodilo jeste spolecne mazani se
  20. netop: ty tak kecas hrad jsem videl v rozpoctu, co mi dneska poslali, takze neboj, bude aka: mas rict, ze se mi takhle hodlate schazet za zady, to pak neni fer
  21. eeee ma ten prvotni plan neco spolecneho s prvotnim hrichem? jo a asi abych vzal houbicky, co, kdyz uz bude to mydleni po ranu hele vy dve carodejky, vy uz spolu zase mluvite? 2king: to naivni mladi myslim, ze se ve zvrhnuti tohoto vlakna jsou jeste stale mezery a moznosti a zadne seznamovani na nasi chatce, ty dve slecny totiz jezdi na srazy se mnou a pry se budou ke me stehovat ale muzes prinest snidane a nechat je hezky za dvermi
  22. 2netopykra: neboj, zadny kybl nedostanes, ten si necham. jen z nej vyleju vodu a budes to mit rovnou misto ranni hygieny, tak si vecer dej na zuby pastu a nech otevrena usta
  23. no tak ja si teda vezmu nejakej servirovaci tac, nahlaste mi vase ID ale pozor, abych treba pri podavani snidane do postylky nezakopnul a nepolil nekoho horkym cajem nebo ledovou vodou, ja jsem takhle po ranu desne nesikovnej a co se tyka odsouvani dek atd princeznam, to beru, ale pozor na to protoze carodejnice se obvykle budi zvrhnutym kyblem ledove vody, tak abysme se s trundikem nahodou nespletli
  24. 2trundik: tomu never, pockej az se tam slecny budou hadat ktery talir je ci 2aka: a kdo prinese snidani me? ze bych mel dvojitou?
  25. to abych Vam ted nosil snidani kazde zvlast, co? ale zase bude aspon na chatce klid
×
×
  • Vytvořit...