Přejít na obsah

palino306

Uživatel
  • Počet příspěvků

    51
  • Registrace

Vše od uživatele palino306

  1. tak po 307 2,0hdi prislo na radu nieco novsie vzhladom nato ze jazdim prevazne kratke trasy, a chcel som nieco lacnejsie na udrzbu priklonil som sa k motor 1,6 16V zatial musim si zaklopat som velmi spokojny nieje to take ako HDI ale ked to potocim ide to jedna sa o rv.2007 dovoz z Talianska auto kompletne bez hrdze,vybava je taka no co potrebuje, tam mam a taktiez som chcel skusit LPG a tento krasavec ho ma jdna sa o znacku AG auto ma podla servisnej 199 000km mam origo kolesa R16 a prehodil som teraz R17 nech to vyzera lepsie
    • 9
  2. A ci to nieje na SW slaby motor predtym aom mal 79kw 2.0hdi a ten siel pekne... Ide mi hlavne aby bol spolahlivy a nemusel aom stale cosi riesit..
    • 7
  3. Ahojte chcem vas poprosit o radu pri kupe auta s tymto motorom.. Chcem sa spytat je to spolahlivy motor? Ma retazovy rozvod? Maju benzinu dvojhmotu? A hlavne spotreba za kolko to jazdina pripadne une postrehy dakujem...
    • 7
  4. diki to uz mam orecitane a naco konkretne si dat pozor pri 2.2hdi??
  5. pretoze cenovy rozdiel medzi 2.2 a 2.0hdi 100kw je kludne 3000€ co je v celku dost... a ta 2.2hdi je ten ist mozor co davaju aj do 406?tam si ho vela ludi chváli..
  6. ferinko2 ta je pekna ja hladam nieco okolo 4-5tis €
  7. tiez to tu vsade citam ale k nicomu konkretnemu som sa nedocital.... tychto motorov je. na trhu najviac co sa tyka 807 zaujimala by ma spotreba ako je nato. ?
  8. kludne to moze byt aj c8 bud alebo prosto len som si neni isty tym motorm...
  9. palino306

    807čka rada

    mozem sa tiez opytat zvazujem kupu tohto auto no 2.0hdi 100kw je mimo moj strop preto pozeram po 2.2hdi co konkretne je nanich take zle ze ich tak zavrhujete??? resp. naco si dat pozor pri kupe teraz mam 2.0hdi a som mega spokojny...
  10. niesom rozhodnuty ale moc motorov na vyber nieje...
  11. sportku je jedno s cim takisto mozem kupit aj zanedbany 100kw pytam sa oreto lebo nemam ziadne skusenosti s 2.2hdi
  12. mam teraz 307a musim si zaklopat doposial ziadne problem co myslis tym narocnejsie na udrzbu???
  13. ano to som si vsimol ale. novy model bude asi mimo moj strop takze bud 2.0 alebo 2.2
  14. takze myslite ze natake velke auto staci aj 2.0???alebo radsej pozerat 2.2??tych je viacej
  15. zdravím predom sa omluvam ak to je v zlej sekcii alebo to tu uz je ale nikde som to nenasiel zvazujem kupu 807teraz mam 307 2.0hdi 79kw chcem sa spytat tento isty motor sa daval aj do 807 nieje slaby nato auto? aku ma spotrebu? viacej zvazujem 2.2hdi premna velka neznama naco si dat pri kupe pozor?? a ako je natom so spolahlivostou?? a hlavne ma zaujima spotreba za kolko sa da realne natom jahdit lebo jeden hovori 6druhy 7dalsi 11takze aom z toho mimo dakujem vam za info
  16. Zdravim tak sa pridam aj sem, uz dlhsie som majitelom peugeota 307 2,0HDi 79kw, auto som kupil asi pol roka dozadu, malo 182 tis aj dake drobne teraz uz ma 201tis, musim zaklopat bez poruchy, samozrejme ako prva vec prisla na radu FAP OFF by straki,prisla na radu nova baterka,nove zhavice NGK, po zime zacali hrdzaviet zadne blatniky tie idu na jar sa robit nove, zvazujem este challengery R17 na leto nech to vyzera na paradu a stale mi neda spavat to nestastne radio clarion,ta absencia USB ma uz vytaca a stale napalovat cd neni boh vie co ... to je asi tak vsetko zatial
  17. palino306

    uprava 306 vzhlad

    jasncka zadna naprava je po repase a su robene aj maznice takze ta je v pohode este musi vzadu vymenit silenbloky v predu lozisko a auto je v super stave
    • 16
  18. palino306

    uprava 306 vzhlad

    cechic a nasiel by som niekde tvoje detaijlnejsie foto ako to vyzera dakujem pozral som kod farby v motore vpravo hore ale neni tam ...kde presne myslis ?
    • 16
  19. palino306

    uprava 306 vzhlad

    tiez ma to uz preslo ano na blatniku sa uz pracuje nevie mi niekto povedat ake je tvarenske oznacenie tejto modrej farby ? ja to tam uz nemam ano urcite pojdu 15 kolesa hmlovky do zlata a to asi staci :)inak tie zatmanene ramecky mozes dake blizsie info foto ako nato a tak ? dakujem
    • 16
  20. palino306

    uprava 306 vzhlad

    toto je moj tátoš
    • 16
  21. palino306

    uprava 306 vzhlad

    pridal som aj fotky mojej 306 do skupiny nase kary tak kukkni mna uz tiez presli tie folie ma to skoro kazdy a uz to nevyzera boh vie ako prave chcem to co pises zachovat krasu auta takeho ako je dat pekne kolesa+tie hmlovky do zlta a svetla ako pozeram aj ty mas angle eyes svetla
    • 16
  22. ahojte chcem vas poprosit o dake inspiracie ako upravit moje modru 306, nechcem nic vazne len na image rozmyslal som nasledovne : -dake nove elektrony R14/R15 cierne alebo sede -hmlovky do zltej folie tu uz mam kupenu -predne svetla angel eyes black (neviete kde kupit za dobdru cenu?) -prednu kapota carbonovy polep?rat style kapota ? alebo nehat tak kao je ? ak by ste boli tej lasky a vlozili mi sem dake fotky ako vyzeraju vase 306 velmi by ste mi pomohli dakujem vam pekny den
    • 16
  23. palino306

    peugeto 306 1,9dt bluee

    pre porovnanie ake dve odlisne auta mam doma
  24. palino306

    peugeto 306 1,9dt bluee

  25. tak som po dlhom rozhodovani kupil peuget 306 je to 1,9DT 66kw ma nalietanych 230 000 knižkovych km zatial spokojnost [upravil dne 13/11/13 13:28 od palino306]
×
×
  • Vytvořit...