Mám cca 170t najeto, no a někde jsem četl, že nejprve je nutný použít větší množství (cca litr), a pak nejlépe před každou výměnou oleje...taky se všude inzeruje, že to vyčistí EGR, FAP, vstřikovače...tak by mně zajímalo, jestli tomu věřit, nebo ne, a nebo jestli jste to někdo zpozorovali, např. přeměřením korekce, nebo vizuální prohlídkou...