Přejít na obsah

Fruktis

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 962
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    5

Vše od uživatele Fruktis

  1. Fruktis

    Registrační značky na přání

    Dneska Nové Strašecí 666DADDY Wolkswagen passerati mít fotku tak to nacpu do tuningu do lidského nevkusu
  2. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @Vena garážmistrto se mi nestalo aby zrovna Lidl se kroutil při vrácení zboží...a že jsem tam reklamovali zelený salám co byl koupený před třema dny ale expiraci měl za mnohem dele a bez účtenky...nebo zelenou marmeládu...vždy to vzali ,sklopili uši a vraceli prachy bez řečí... Začínám se proto raději třeba u masa vracet k řezníkovi , salám ukroji čerstvý že stangle, maso se mu tam neohřeje a ve finále to má levnější. Jen se teda musím projít.
  3. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Tak se tak koukám na telku,větrám vedro aspoň na noc...a najednou vrzla podlaha...a ona se k nám vkradla sousedovic kočka...krve by se ve mně nedorezal jak jsem se ty piči chlupatý leknul krava jedná
  4. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Jste jak švagrten taky nevleze do vody co nemá 30. Kry tam neplavali ,jen starší syn když po dvou hodinách vylezl hrál modrofialovými barvami. Jinak moře čisté,pláže uklizené, udržované.kazili to jen cunata z Deutschlandu. Jako jediní tam hulili a odhazovali vajgly do písku. Pivo tam měli místní minipivovar Kolobřeh a pak si vařili v restauraci vlastní. Co mi naopak nechutnalo pilo tilske a varka to byli hrozné patoky. Jinak mě překvapilo,že na každým rohu mají kozla Jinak ujeto 1300 km s loganem, za 6 průměr. Cestou tam jen průměr pět,ale to jsme jeli bez klimy a nikde nestali a nehonili dálnici.
  5. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Dneska návrat z polského Kolobřehu, tam bylo vedro akorát, ne jako doma, a Balt 18° byl prima osvěžení. Jen ta cesta zpět byla tragédie...nejdříve kolony v Polsku u Štětína,pak kontrola na hranicích s Německem, a pak neustále nějaká kolona na německý dálnici. Ale užili jsme si to tam, mají tam i dobré pivo, skvělé vaří a ještě vynikající zmrzlina...jen ten týden byl malo. Příště tak dva týdny... A překvapivě český neumí, anglicky neumí, tak jsem musel oprašit němčinu jinak já jim rozuměl celkem obstojně i když někdy to bylo spíš hádání
  6. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @Klemoň ty nevíš co je sladká nevědomost, že Tak je jasný že z toho kluzáku z kilometrove výšky je to k zemi pár vteřin...ale tak vždycky se dá za něco zatáhnout aspoň pro ten dobrý pocit přirovnal bych to ke snaze strojvedoucího vlaku v plné rychlosti zabrzdit vlak proti kterému jede plnou rychlostí druhý vlak...prostě zatáhnout a modlit se A abych nebyl mimo, dnes mi v práci naznačili ať si sbalim svých pár švestek a tahnu o dům dál...ale zatím se jim asi nechce tahat výpověď a prý mám jít sám od sebe...kam ta doba spěje...
  7. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @Lihous no hlučné to bylo taky...pak když jsem sedl do auta tak jsem si říkal jak ten trihrnek od dacie je tichý motor... Nejhorší houpačka teda byla, když to vytahoval nahoru...to to hopsalo jak nadmutá koza...ale byl jsem statečný a obsah žaludku zůstal tam kde byl A během letu jsem si uvědomil,že mi sice dali padák...ale neukázali mi co a jak kde tahat kdyby náhodou
  8. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Dneska výlet do oblak...konečně se sešlo počasí a čas a mohl jsem si vybrat voucher na větroně ze začátku jsem tomu moc nevěřil,ale pilot byl super a skvělý výlet do oblak. Jen teda konstruktér byl trpaslík...nevěděl jsem jak složit nohy..když jsem je měl natažený,tak jsem mu tahal pedály...když skrceny tak jsem dostával co chvíli pákou
  9. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Dneska po nákupech po matičce Praze. No a na Zličíně na parkovišti oc se konal Peugeot sraz... Všimnul jsem si tedy až při odjezdu...ale bylo tam spousta 406...i jedna taxi marseille...díky tomu jsem si jich vsimnul
  10. Tak dneska zbroušené nerovnosti na podlaze balkonu a z čela ...byl to boj...padl jeden brusný talíř na beton...na podlaze to ještě vypadalo v pohodě,ale pak u toho čela mizel před očima...tak jsem tomu dal aspoň nějaký tvar a úhel... Bruska z Lidlu se činila... Chce to ale větší baterku...na plnou sílu otáček se vydržela točit půl hodiny a pak zdechla.. Dále mě čeká obložit boky balkonu nejspíše polystyrenem, a pak tam udělám rovnou stěrku. No a pak natáhnout polys, nahodit omítku, natřít. Práce jak na kostele... A co se týče pana, tak už sepisu predzalobni výzvu, podle PČR nemám čekat na výsledek šetření a vymáhání jet nezávisle na nich.
  11. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Už teda včera ale nechal jsem si po nákupu na střeše auta telefon....no a jel jsem...spadl na kruhaci a naštěstí ho našel poctivý nálezce...ufff...bez oděrky to přežil...tak jsem mu poděkoval, vnutil mu nalezne a pořádně si oddychl. No a dnes o méně veselé téma, dvě hodiny na PČR, doplnit trestní oznámení a snad se ta mašinérie spravedlnosti dá do pohybu.
  12. @BubakGS já ho mlátit nehodlám..ale znáš to...lepší být připraven než překvapen Už jsem kus ubrousil, ale stejně to budu muset ještě vysterkovat do rovinky. Jsou tam lavory a ty neubrousim...
  13. Tak poslední pan co to přijel nacenit si řekl nesmysl. Tak si zmrsim sám. Koupil jsem si v Lidlu Aku úhlovou brusku tě jejich lepší řady,páč to co mám doma,tak stačí jen držet a jsem vyklepanej jak žito. Tohle člověk ani neví že to drží v ruce,nevibruje to, při startu člověk nepotřebuje mít sílu jak bejk... Začal jsem broušením betonu, ale kvůli ptačímu hnízdu to dělám jen omezeně a jen když fouká vítr správným směrem. Na prvního pana se už zabývá podáním policie. Stále stejná pohadka jak mu braním v komunikaci a že se nechci dohodnout a že nejsem doma...atd...přitom mi volal jen jednou...na domluvené časy nedorazil A kdyby náhodou přijel,tak za vrátky mám připraven klacek Edit: Tak události se dali do chodu, policie začala konat a jdu v pondělí doplnit podání.
  14. S partnerem bych tam jel, když by tam chytali,tak podle mě velký náklaďáky, a značky bych si po svém vysvětlil jako zákaz vjezdu nákladních aut nad 40t.
    • 7
  15. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Tak černí stavebnici se mi nějak množí...
  16. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Tak zatímco zedníci zkazili mou náladu,příroda mi ji zase zvedla..černí stavebnici a jejich život
  17. @BubakGS tak furt lepší si to z*neumím psát slušně*it sám...aspoň si sám na sebe můžeš zanadávat a začít znovu chybama se člověk učí
  18. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Dneska pouť u nás a psychická očista v podobě hrabání se v hlíně. Ještě zasadím motýlí keř a mám hotovo. Pak dojel jiný pan na balkon,zaměřil si to,naceni to a uvidíme.
  19. Tak jsem si zablokoval jeho komunikační kanál.uze mi maximálně zavolat...ale to nezavolá...nemá totiž na kredit
  20. Ještě mě napadlo zda jeho vercajk nepochází z nějaký krádeže...když ho nechce... Já se zase nedivím že lidi občas berou spravedlnost do vlastních rukou...včera po návštěvě PČR jsem k tomu měl slušně našlápnuto.
    • 96
  21. Ale on má právníka k dispozici nonstop. Tak další info. Mluvil jsem z dalšími poškozenými a mých 15 tisíc je ještě směšná částka. Jsou na to lidi hůře. Třeba zničeny materiál za 100...zničena fasáda... A policajt mě neměl co odmítat,po poradě s právníkem měl mé podání zaprotokolovat a verdikty vynášet až potom. Každopádně na fušera se vaří voda v kotli.
  22. Tak pan právník prý bude volat ke mě do práce...pry mu po telefonu řeknou zda jsem zneužil bankovní systém pro svou potřebu...no nic..poslal jsem pánovi kopii výpisu z registru aby věděl že po něm jde exekutor ..
  23. Prej si nechám to koleno pro korunu vrtat. A zítra mi vrátí peníze...už potřetí...a pak mě zazaluje za pomluvu. Pak zase že ne, pak zase že jo...a právník že mi bude volat...a voni neumí poslat ani odstoupení na spravnej mail...to je komedie.
    • 96
  24. Tak to nabralo spád...pan začal kolem sebe kopat...vyhrožovat...díky @sitler za odkaz...byl to zásek do živého.
    • 96
  25. Boží...ozvali se další postižení co podali oznámení. Tak se přidáme. Pak že to nejde.
×
×
  • Vytvořit...