Fruktis
Uživatel-
Počet příspěvků
2 962 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
5
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Fruktis
-
Tak hlavně že jste dostali rozum :-)
-
Zdravím, drahá polovička pustila telefon na zem a prasklo sklíčko. display je v pohodě. koukal jsem na ebay a tam prodávají opravnou sadu skla za cca 500. Ale nikdy jsem to nedělal...je to náročné na výměnu? Díky za postřehy.
-
Taky jsem jednou vedel co mám obuto a jel jsem podle toho. A ejhle. Během pár hodin prituhlo a začlo být kluzko. A při stoupání do mírně zatáčky si to najednou jelo kam chtělo..A šup do pole..naštěstí jen vytrhany hadice od chladiče a vytekla směs z chlazení...od té doby si dávám majzla na čem jedu...nebýt tam rovné pole...No nechci domýšlet...
-
Pacho69 dnes je tu 11,silnice bude mít kolik 9?, pod mrakem, řekl bych že to bude skoro stejně...záleží na situaci, intenzite brzdění, zda bude pneumatiky zahrate a pod. Ale to já neresim...já říkám že pokud to v létě neubrzdis na zimních, Protože prostě má delší brzdnou dráhu...A narves to do někoho zezadu, co to ubrzdil, tak ti může být jedno jaký pneumatiky máš. Stejně se ten naboreny na tobě zahoji sakum prdum. Za mě tedy v létě letní...v zimě zimní...pokud tedy v zimě je ráno rekneme pod 7 stupni, jezdil bych na zimních. Pokud nad tak na letních. Čisté můj názor a zkušenosti. Ale každý si jezdete na čem chcete a jak chcete. Nejdůležitější clanek v autě je ten co sedí mezi volantem a sedackou.
-
Pacho69 dnes je tu 11,silnice bude mít kolik 9?, pod mrakem, řekl bych že to bude skoro stejně...záleží na situaci, intenzite brzdění, zda bude pneumatiky zahrate a pod. Ale to já neresim...já říkám že pokud to v létě neubrzdis na zimních, Protože prostě má delší brzdnou dráhu...A narves to do někoho zezadu, co to ubrzdil, tak ti může být jedno jaký pneumatiky máš. Stejně se ten naboreny na tobě zahoji sakum prdum. Za mě tedy v létě letní...v zimě zimní...pokud tedy v zimě je ráno rekneme pod 7 stupni, jezdil bych na zimních. Pokud nad tak na letních. Čisté můj názor a zkušenosti. Ale každý si jezdete na čem chcete a jak chcete. Nejdůležitější clanek v autě je ten co sedí mezi volantem a sedackou.
-
Honza z nera: přesně Tak. Proč by taky měla pojišťovna plnit za něco co řidič může svým jednáním ovlivnit.
-
A není to jedno, když to do někoho narvete zezadu, jestli máte zimní nebo letní? Stejně co neubrzdis to neokecas... Právní stránku věci neresim, stejně je většina zákonů na <>.
-
Tak obi též druhý den:-) díky za reakce.
-
Lada: protože mě to prostě v tu chvíli nenapadlo. Vena: dík za reakci. počkám ještě, pak si tam kdyžtak zajdu.
-
Ahoj . Měl bych dotaz, třeba někdo poradí. V pondělí jsem si půjčil v obi odstranovac tapet. Zálohu za stroj sem hradil kartou. V úterý ráno jsem stroj vrátil, pokladní mi udela la navratku za pomoci mé karty. Doklady od toho mám. Ale chci se zeptat, jak dlouho jim bude trvat než mi platbu vrátí na účet? Myslel jsem ze to bude hned, stejně jako když platím kartou, tak si hned částku blokují. Nemáte někdo zkušenost? Diky
-
TonyStark: Já bych ho v ten moment nejraději zkopal do hranaté kuličky nebo kulaté krychličky, dementa Ale odstupem času vidím, že bych si akorád zadělal na problémy sám sobě. VenaGarazmistr: S práci policie nemám problém, ať už městské či státní, vždy když jsem zavolal, tak dle problému dorazilu v rozumném času, nikdy na mě nebyl policista či strážník arogantní, odměřený nebo podobné nevhodné chování. Takže za mě mají chlapci palec nahoru za svou nelehkou a někdy nevděčnou činnost. Třeba silniční kontrolu jsem absolvoval dvakrát. Jednou když jsem si zapoměl na benzínce rozvítit světla...podle usměvu policajta bylo jasný, že mě nestaví jen tak...za dvě sta...a druhou když sem si vezl polovičku do hotelu u karlova mostu na svatební noc, tak mě kontrolovali v jedný ulici kde měli zataras, kvůli nějaké ambasádě a zkontrolovali celé auto... když jsem se jich zeptal na to kam mám jet, tak mi řekli že ses si mohl kontrolu ušetřit a že jsem měl zahnout o ulici dřív Ale zase v pohodě jednání. KoudaK: Rozmazávat to nebudu, až ho potkám, tak mu pěkně nenásilně od plic řeknu, co si o něm myslím. Schratch a Hurvajz: Můžete mi poradit s výběrem pepřáku? Tedy doporučujujete tekutou střelu, nějaký konkrétní výrobce?
-
Taky ji dojdu vybavit něčím na ochranu, je otázka jestli to stihne použít, ale lepší mít a nepotřebovat, než nemít a potřebovat. Ale je to jako u každé zbraně, může být obránci sebrána a použita útočníkem, je to dvousečné. Na andělu to je hrůza, přes den samá smažka ožrala a neviditelný...v noci co jsem měl tu čest se vracet z kina je to ještě horší, to už ty neviditelný splývají s okolím. Na Chodově bydlím patým rokem, ze začátku to bylo ještě jakž takž v pohodě, ale poslední dobou se to tam též hemží pochybnými individui a ač jako skoro dvoumetrový a metrák vážící tak se večer bojím a mám se na pozoru. Chtěl jsem se jen podělit s nepříjemným zážitkem a apelovat na to, že zavolání pomoci někomu v nouzi je dobrý skutek a nemusíte být či si dokonce hrát na hrdinu, že se sami postavíte agresorovi. A jak jsem se přesvědčil, tak městská policie dorazila od zavolání cca do tří minut. Edit OK406 Kamery přímo na místě nejsou, na poliklice určitě kamery jsou, ale místo napadení bylo trochu stranou a ke všemu za vzrostlými stromama. Byl to "hrdina", co měl nějaký komplex. Nicméně ať se tahle společnost chová jak chce, nikdy mi nebude cizí pomoci člověku v nouzi, byť třeba jen zavoláním tísňové linky.
-
Zdravím, rád bych se s vámi podělil o nepříjemný zážitek ze včerejšího večera. Manželka se svou kamaradkou včera v praze na chodově cca 19:30, naproti poliklinice Šustova venčila pejsky, resp. tam čekala než si kamarádka koupí cigarety a mohly tak pokračovat ve venčení. Zničeho nic jim začal nadávat starší chlap, kvůli psům, upozorňuji že pejsci byly na vodítku, neudělali na místě ani loužičku ani bobka a nejedná se ani o agresivní plemena. Když mu na agresi odpověděli, aby je nechal být a začli ustupovat, pán "HRDINA" manželce dal pěstí v ryhlém sledu následovala druhá, kterou stačila utočníkovi karádka zachytit a šla mimo. Proto začli utíkat a volat o pomoc, ale onem blb je nadále nějakou dobu pronásledoval, zřejmě než mu došli síly, pak se otočil a šel domů. Poté manželka zavola mě a následně byla přivolána hlídka MP. Dojezdový čas byl vskutku rychlý, ale to je tak vše čím by moje spokojenost stačila. Po příjezdu MP, jsme došli na místo, kde dotyčný vstoupil do domu, a bylo nám sděleno, že to je tak vše co můžou dělat, když ho nechytli za ruku. Doporučili nám bud podat trestní oznámení na neznámého pachatele s lékařskou zprávou o případném zranění nebo podat podnět na přestupkový odbor (nebo jak se to jmenuje). Zhruba co víme, je akorát to, jak ten tydýt vypadal a to ještě opravdu zběžně. Víc než jednání MP, což nerozumím tomu, ale v rámci korektnosti proběhlo vše ok, snažili se pomoci asi v rámci svých možností, ale spíš mě zaráží nevšímavost okolních lidi. Poliklinika je na poměrně frekventovaném úseku po němž se vrací spousty lidí z metra případně obchodního centra. I když volali o pomoc, nikdo se nezastavil, aby by pomohl odrazit agresora, nebo alespoň přivolat policisty. Absolutní nezájem, nevšímavost, bezohlednost kolemjdoucích. Vím, že tady je spoustu lidí co se řídí heslem, když můžu pomůžu, ale i tak bych rád na všechny apeloval, nebuďte ke svému okolí nevšímavý, včera manželka dostala jen ránu, ale příště tam může jít něcí dítě, které venčí psa, a jak to dopadne? Pokud si netroufáte poskytnout pomoc člověku v nouzi, vím že hrdinů jsou plné hřbitovy, ale aspoň vemte telefon a zavolejte tísňovou linku. Zavolání tísňově linky určitě nic nezkazíte a třeba tím někomu zachráníte život a zdraví.
-
Kontrola vozidla+ autolékárna zdarma?
Fruktis odpověděl/a v tématu od Facelift307 v sekci Peugeot 307
prohlídku od nich využívám pravidelně, minule mi odhalili naprasklou pružinu co hoblovala pneumatiku...představa že mi prdne pružina na dálnici nic moc...cena je podle mě dobrá... -
Já též radím nejdřív penetraci
-
Jo nejhorší je srážka z blbcem...každopádně jsem rád, že to dopadlo pro mě dobře... vedoucí pobočky byl člověk rozumný a okamžitě sjednal nápravu a prodavačky se chovaly při výměně lépe než borec. Za čož jim patří palec nahoru, ale zároveň mě tam nejspíš už nikdy neuvidí.
-
Tak telefon vyměněný za nový, situace arogantního blba na příjmu se neopakovala (očividně velmi oblíbený zaměstnanec v kolektivu) a vše proběhlo v klidu a spokojenosti. Ufff.
-
Dík za radu, já to spíš nepoužíval, jen se to vybalilo, dala se do toho simka a jalo se nastavovat, při nastavení vyzvánění se zjistilo že to nehraje. Ale pro příště dobré vedět. Uvidím co řeknou, ale co jsem četl recenze na netu, tak to bude asi tuhý boj a hádáčka. i když stále doufám ve světlo na konci tunelu.
-
Zdravím, v pátek jsem koupil ženě nový telefon HTC desire 310 v Mobil pohotovosti na andělu, mobil jsme vyzkoušely, fungoval, co jsme ale nevyzkoušeli, tak to jestli telefon vyzvání. V sobotu jsem ho byl reklamovat, že telefon nevyzvání, arogantní chování technika mě nemile překvapilo, ale nakonec tedy převzal telefon do reklamace, že se mám dnes zastavit, kdy tam bude vedoucí, zda mi telefon vymění za nový. Ale mám neblahé tušení, že věci nepůjdou jen tak lehce. Je možné se nějak účinně bránit? Přeci kdo by zkoušel u novýho telefonu, zda vyzvání? Nemáte nějaké rady? Díky.
-
odkaz nic moc příjemného.
-
Pacho: Zkusím
-
Ještě lepší jsou kamna s troubou, ve kterých se topí dřevem...ještě jsem nejedl např lépe upečené kuře než od babičky, když ho udělala na chatě v takovéto troubě...a buchty jen co se vyndali z trouby tak za chvilku po nich nezbyl ani drobeček Zároveň ale u nich je náročnější stát
-
Je to buřt či máš na křižovatce naftu nebo benzíňák, stejně se většina lidí neumí rozjet na zelenou. Ještě pamatuji rozjezdy se š120, to bylo uraženejch tuzérů co si to pak museli na rovince dohnat ego