Tak jelikož včera teploty atakovaly skoro 30, tak jsem prezul na letní backurky...
Co sem koukal tak letní dají poslední sezónu a koupí se nové i s diskama...které sluší 307 nejvíce? :-P
Dále pak čeká výměna zadních disků a brzdovych desticek, ty jsou tak nějak zajímavé obrouseny:-P a kotouč má na sobě dva schody....destičky bych ještě zvládl, ale kotouč s loziskem na parkovisti nedám:-(
Pak zbývá vyřešit vodu v lanovodu ruční brzdy....pak to nemá zamrzat...