Přejít na obsah

Fruktis

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 962
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    5

Vše od uživatele Fruktis

  1. Tak trochu to oživim...zbývá mi posledních 7 dní...jsem za vyvrhela co si dovolil odejít, ale aspoň po mě nikdo nic nechce... "škoda" že se mnou odchází další 2 lidi. To máme 3 ze čtyř...Tak si to tu může paní vedoucí dělat sama :-P
  2. Fruktis

    Registrační značky na přání

    Minulý týden "borec" v bmw na mycce s 001 00000 nebo něco takovýho...Ale aby si koupil správnou velikost kalhot, aby mu necumela chlupatá prdel...To ne...
  3. No ale za to, ze to tam daj v servisu blbě, opravdu auto nemůže...jebat by te mělo tedy ze servisu...:-P
    • 6
  4. Fruktis

    kolik mate najeto

    Tak nějak...po praze je opotrebeni řidiče tak trojnasobne :-P
  5. Fruktis

    kolik mate najeto

    Jo rozvody jsou taky meneny po koupi..jsem zapomněl:-( zbytek už jen spotřebák...kotouče, desticky, tyčky a pod co se na našich silnicích rychle opotrebuje...:-)
  6. Fruktis

    Fruktisova 307 1,6HDi

    Odporoucel se zadní sterac...myslel si ze čištění spz si mi odmění:-D
  7. Fruktis

    kolik mate najeto

    Najeto 190 tis...A nějaký drobný...zatím vše krom spojky původní:-P
  8. Fruktis

    Dneska vařim já

    Červená to je, a stejně to hvizda:-D
  9. Fruktis

    Dneska vařim já

    Něco zdravejsiho, cockove ragu s testovinou..
  10. Fruktis

    Fruktisova 307 1,6HDi

    Nestras:-) sice vždycky co já chci povolit, tak to je vetsinou zarezle, ale většinou kombinace brzdovky a nějakého uvolnovace pomohla... Jinak tedy potřebuju 32 klic(matka 22x150) a trhák...
  11. Fruktis

    Fruktisova 307 1,6HDi

    Co je tam ještě potřeba za další naradi? To drží velká matka ze?
  12. Fruktis

    Fruktisova 307 1,6HDi

    Asi bych šel do nových, 16 není tak hrozná cena...:-P to ale budu řešit až na příští sezónu...nebo na podzim... Tak říkáš ze to jde takhle lehce jo?:-P to zní jako výzva:-P
  13. Fruktis

    Fruktisova 307 1,6HDi

    Tak vypadá to na 16 equinoxe.. dle sb v peugeotu celá sada rafku za 16...
  14. Fruktis

    Fruktisova 307 1,6HDi

    Ty máš též s ložiskem?:-P to chce asi stahovak a pak to tam zpět něčím nalisovat ne?:-P Originál disky zvazuji :-)
  15. Fruktis

    Fruktisova 307 1,6HDi

    Tak jelikož včera teploty atakovaly skoro 30, tak jsem prezul na letní backurky... Co sem koukal tak letní dají poslední sezónu a koupí se nové i s diskama...které sluší 307 nejvíce? :-P Dále pak čeká výměna zadních disků a brzdovych desticek, ty jsou tak nějak zajímavé obrouseny:-P a kotouč má na sobě dva schody....destičky bych ještě zvládl, ale kotouč s loziskem na parkovisti nedám:-( Pak zbývá vyřešit vodu v lanovodu ruční brzdy....pak to nemá zamrzat...
  16. Jen po 14? :-P Ok406: Povedlo se? Nebo se nemůžeš ani hnout?:-D
  17. Tak ať chutná:-)
    • 41
  18. Na to lístek nepotřebuješ :-P ta srnka tam prostě do toho mrazáku sama naskakala:-P
    • 41
  19. Tak ne, že bych nevěděl kde nějaká ta srnka nebo muflon po Praze běhá :-P ale nemám tak velkej mrazák:-) Ale díky za odkazy...poptam se:-)
    • 41
  20. No já to hledal v osvětlení, ale bylo to v jiné kategorii:-) Hlavně že se to našlo:-) Ale dík za nakopnutí správným směrem:-)
  21. Recept vypadá lákavě, ale kde sehnat zverinu v praze?
    • 41
  22. Má pravdu...
  23. Fruktis

    Service box

    zkus kliknout na ten odkaz vyobrazení, mě to pak obrazek zobrazilo
  24. Detail světla jsem nenašel...ale tak třeba bude někdo úspěšnější :-P
×
×
  • Vytvořit...