Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    Kolik mate najeto?

    277011 km:)
  2. Bohužel, nejsme páni svého času!! Zde se poznává, jak ten čas mezi příteli utíká!! To by potvrdil i Stalmik!!
  3. a olej v převodovce.( Na výměnu náplně v servu nebyla jistota ,,co a jak\".)
  4. + olejový filtr:
  5. A nakonec se vyměnil i mot. olej:
  6. Horní uložení:
  7. Jak pěkně nová stab. tyčka vidět:D. To budou na technický koukat!! [upravil dne 18/4/09 OK406]
  8. A takto to vypadá, když je vše na svém místě:
  9. Stahování pružiny:
  10. Ložisko SKF horního uložení rlumičů:
  11. Horní uložení tlumičů Monroe-horní strana:
  12. Nakonec jsem po dohodě s Honzou406 a Ferry se rozhodl pro kombinaci př.horní uložení Monroe a ložiska SKF:
  13. A takto to vypadalo při práci:
  14. Ne vždy bylo dostatek místa na práci:
  15. Při instalování čidla venkovní teploty, bylo nutno vyndat i displej:
  16. Konektor v zrcátku na vyhřívání:
  17. Pracovní debata:
  18. Dne 17.4.2009 se uskutečnilo z moha x-tý pracovně komorní minisraz P-C, které se zúčastinili: Honza406, Stalmik a OK406. Měl přijet další člen P-C, ale z pracovních důvodů nemohl. Řešilo se mimo jiné např. venkovní čidlo u Stalmikovi 406, ale i montáž horního uložení tlumičů a pružiny. Samozřejmě, že nechyběla káva + něco na zub. Ani uplakané počasí nám neubralo na náladě a v garáži bylo dost místa. Věřím, že se Honzovi406 a Stalmikovi komorně-pracovní minisraz P-C líbil a zase se někdy sejdeme. Někdy je méně lepší než více. Děkuji Vám za účast a pomoc. [upravil dne 18/4/09 OK406]
  19. Já se taky vrátim a doufám, že ne po tak dlouhý době jako tomu bylo teď Máte radost co?? :D Ale zapomněl si dodat, že jsme tě s Honzou406 nahlodali v dalšímu ,,vybavení\" tvě pěkné 406;)
  20. Pokud není 21.
  21. Ano, nahoře se dotahuje matka (klíč 21) + imbusák (myslím že č.7). Tak je to alespoň u 406. Stačí o jeden závit povolení a je to znát. Však by mohli klcí psát své zážitky s povolením tlimičem.
  22. A tlumiče jsou dotáhnuté?? Jen mě to napadlo, jelikož něco podobného mi to dělalo u mé 406. Byl povolení př. pravá tlumič asi o dvě otáčky!
  23. OK406

    ukažte svoji 406

    Zde snad je volba jasně daná!! 406 !!!!
  24. OK406

    ukažte svoji 406

    Pěkné!! To už jsou dozajitě i nové brzdiče???
  25. OK406

    Kožené sedačky 406

    Pokud budou mít jak řídičova tak spolujezdcova sedačka ovládání, tak to nevadí. Já mám z angl. verze sedačku řidiče na místě spolujezdce a pododa!!
×
×
  • Vytvořit...