Dne 17.4.2009 se uskutečnilo z moha x-tý pracovně komorní minisraz P-C, které se zúčastinili: Honza406, Stalmik a OK406. Měl přijet další člen P-C, ale z pracovních důvodů nemohl. Řešilo se mimo jiné např. venkovní čidlo u Stalmikovi 406, ale i montáž horního uložení tlumičů a pružiny. Samozřejmě, že nechyběla káva + něco na zub. Ani uplakané počasí nám neubralo na náladě a v garáži bylo dost místa. Věřím, že se Honzovi406 a Stalmikovi komorně-pracovní minisraz P-C líbil a zase se někdy sejdeme. Někdy je méně lepší než více. Děkuji Vám za účast a pomoc.
[upravil dne 18/4/09 OK406]