Přejít na obsah

chrapos

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele chrapos

  1. ahojte,mne tiez kolisali otacky ale auto mi islo v pohode,ako som namontoval LPG,tak ked je studeny motor nejdem sa ani pohnut,motor jednoducho zdochne alebo ked zatlacim plyn az na podlahu,motor si ide svoje otacky a potom zdochne,menil som sviecky nepomohlo,bolo by dobre keby tu fakt niekto napisal ze co isto pomohlo,ja som volal aj do peugetu servisu tak este idem skusit dat ten novy soft a uz ked to nepomoze tak ozaj neviem....
×
×
  • Vytvořit...