Přejít na obsah

HC MAREK

Uživatel
  • Počet příspěvků

    211
  • Registrace

Vše od uživatele HC MAREK

  1. Ahoj Jardo! Vedel by si zohnať čerpadlo na servo OEM 4007 X0. Dík.
  2. Tiež to mám tak isto . Na lavej strane to ide pekne zarovno svetla a na pravej to 1cm vonku ale nejak to neriešim a ani neviem ako to vzniklo len som si to náhodou všimol.
  3. Určite to bolo tým strmenom . Tiež som vymenil hadičku ale starej nič nebolo. V pežote mi povedal že tie strmene na 406 .dosť často odchádzli.
    • 33
  4. tiež mi to robilo , stále sa zahrievalo zadné kolo .Vymenená hadička aj trubka , brzdový strmen vyčistený nové gumičky ,vodiace čapy namazané a stále to ostávalo vysieť. Tri razy som to mal rozobrané na nič som neprišiel. Trochu to malo vôlu na čapoch tak som sa už nasral a dal to do Pežotu vymeniť už obidva strmene práca +strmene/funglovice/-30% 310e, sice dosť ale odvtedy mám s tým pokoj.
    • 33
  5. Ahoj,prosím o informáciu či sa dá ešte zohnať prepínač stieračov na p309II 6239 19 alebo už vôbec nieje. Díky.
  6. Dnes mi prišiel balík od badisaka ako vždy 100%. Konečne poriadny E-shop. Díky.
  7. HC MAREK

    zapsani kol do TP

    OK aj tak ďakujem.
  8. HC MAREK

    zapsani kol do TP

    Tiež by som mal záujem o potvrdenie. Chcel by som zapísať 15sky do TP na 306. Mail som už poslal Gabriel.Díki
×
×
  • Vytvořit...