tiež mi to robilo , stále sa zahrievalo zadné kolo .Vymenená hadička aj trubka , brzdový strmen vyčistený nové gumičky ,vodiace čapy namazané a stále to ostávalo vysieť. Tri razy som to mal rozobrané na nič som neprišiel. Trochu to malo vôlu na čapoch tak som sa už nasral a dal to do Pežotu vymeniť už obidva strmene práca +strmene/funglovice/-30% 310e, sice dosť ale odvtedy mám s tým pokoj.