martinecondrej : tak to máš o jednu starost méně, já mám zatím najeto 200km, možná tě později pochopím Já jsem z chudé dělnické vrstvy, mi to auto musí nějakej pátek vydržet
Jasný, pojištěný to je, ale když auto někdo ukradne tak je tam docela dlouhá doba než se auto prohlásí za ukradené, pak než ti pojišťovna vyplatí peníze atd. mezi tím nemáš nic.Nemám s tím zkušenost, to je jenom z doslechu.
Pojištěný to mám u spol. UNIQA ty mi nabídli toto http://www.produktovelisty.cz/autopojisteni/clanky/424-uniqa-safeline-podrobne.html ale je to docela palba
Pak jsou ještě systémy bez asistence, že si to člověk ovládá a najde sám.To je dobrý když to má někdo zašitý vedle v garáži, ale když už je to za čárou tak to asi nemá cenu.Teď to študuju na netu.
martinecondrej : tak to máš o jednu starost méně, já mám zatím najeto 200km, možná tě později pochopím Já jsem z chudé dělnické vrstvy, mi to auto musí nějakej pátek vydržet
Ajo to jsem zapoměl napsat....> no kdyby si auto chtěl někdo bez dovolení půjčit, v tomto týdnu už si v oklolí takhle půjčili 2 auta a pojišťovna to bere prý taky v potaz.
Jaké máte elektronické zabezpečení nebo alarm?Přemýšlel jsem o GPS lokátoru, nemáte s tím někdo zkušenost? na internetu je toho spousty za různý peníze, ale vůbec se v tom nevyznám
Ahoj přátelé, také jsem se dnes stal šťastným majitelem 5008, sice \"jen\" 1,6Hdi, ale přechod z Berlinga je příjemný.Bílá perla s výbavou Allure, mi padla hned do oka,... neodolal jsem Musel jsem ještě nechat přezout do zimních pneu, tak že v plné kráse bude až s orig. alu botičkama. Co člověk to názor a zkušenost, tak doufám, že snad taky něčím užitečným přispěju do tohoto fóra.