mam to tak tež jen je problém s tim zahlazenim po znaku ale prodává se ještě taková maska http://autobazar.hyperinzerce.cz/tuning-masky/inzerat/2236779-peugeot-206-predni-maska-j-tec-mriska-elox-alu-nabidka-ceske-budejovice/?sa=X&ved=0CA8Q9QEwAWoVChMIyazHvtX0xgIVRtEUCh1X8w1N#.VbKoUDMzV_I jinak problém není