Přejít na obsah

Kennbell

Uživatel
  • Počet příspěvků

    405
  • Registrace

Vše od uživatele Kennbell

  1. Kennbell

    Peugeot 306 1.8 16V Upravy a plany

    Jako promin ja jsem tez dys a takhle jsme teda nikdy nepsal... Staci si to po sobe precist
  2. Zdravim, Prodavam svoje 266mm brzdy z 1.8 16v a chtel by je muj kamos na 1.6 65kw sedan rok 1995, budou tam sede kdyz ty brzdy vezmu aji s drzakama ? VIN sedanu VF37BNFZ230880389
  3. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    Stránka sa nenašla. Opraveno Dale tady mam litaky origo peugeot 5Ks TADY
  4. Kennbell

    Peugeot 306 1.8 16V Upravy a plany

    Mam klakson
  5. Kennbell

    Peugeot 306 1.8 16V Upravy a plany

    Spojkove lozisko bych rekl...
  6. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    ZDE najdete komplet foto dilu [upravil dne 26/7/13 20:08 od Kennbell]
  7. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    Mam tady mensi seznam dilu aji s cenama Motor s zapalovaci civkou, novyma svickama,olejem a svodama a bez sani za 8000,- Kompletni servo s hadicema a nadobkou 1500,- Komplet brzdy 266mm nove kotouce a desky a zadni brzdy desky K.O kotouce 50% 4000,- Original kola 5Ks Peugeot Avantage 14\" s sroubama a stredovyma poklickama s gumama cca 60% za 6000,- Interier polo kuze v dobrem stavu za 3000,- Platena strecha v top stavu 6000,- Hydraulika a jednotka strechy 4000,- Zadni svetla 800,- Zadni naprava 1500,- Na dalsi dily se ptejte mam jich plnou garaz Kastli necham s papirama za 3K
  8. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    OK za 200 to beru posta bude stat 60 Napis mi SZ s adresou
  9. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    Vana je ok ale motor budu prodavat jedine vcelku tak jak je ovladanc intenzity mam funkci a cenu nevim mrknu na net za kolik se prodava kdyz tak nabidni cenu ty Jinak pokud pujde vsechno podle planu v zari bude nove cabro
  10. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    Veskere dily z auta budu davat tady pokud budete nekdo neco chtit tak SZ necham za dobre cenny TADY
  11. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    ...:/
  12. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    Zitra vyfotim komplet interier, auto je od dveri vporadku takze karosarske dily a tak, mato fungl nove predni brzdy(desky,kotouce) zadni naprava K.O bo jsme to zani museli vytahnout
  13. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    Volant je origo 3 rameny v kuzi stav tak 70% jestli ams zajem udelam detailni fotky
  14. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    Ranni rosa a neprimerena rychlost a olej na vozovce... prdel mi ujela ze vteriny na vterinu jako kdyby nekdo zatahl rucku tak jsme okamzite hodil contra zmacknul spojku a pevne s echytl volantu pamatuju si jen bum airbag a jak jsem hnedka z auta vylezl, kdybych nemel pas nebo trefil sloup o par cm vedle nepisu tady...
  15. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    Je mi lito ale oznamuji ze cabro dneska 21.7.2013 v 3:25 umrelo... Osudny se mu stal betonovy sloup v cca 90km/h... Ja jsme z auta vylezl jen s modrinou na predlokti a odrenym kolenem.
  16. Este udelej SWAP na 2.0 z GTI a bude to dokonale auto
  17. Este udelej SWAP na 2.0 z GTI
  18. Wau! Krasna barva nemyslel jsme ze to bude tak krasne. Sis teda maknul za vikend. [upravil dne 1/7/13 09:54 od Kennbell]
  19. Ta 3. fotka je kousek od VSB?
    • 24
  20. Se ti divim ze jsi to auto este neodvezl nekomu jinemu...
  21. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    Cekal jsem aspon 500-600 ale 200 tj zadarmo
  22. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    Kurnik nakej levnej tak si pronho zitra zajedu a vymenim ho
  23. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    Konecne mi dorazil domu ridicak tak jsem zacal jezdit a vsiml jsem si ze mi spatne funguje termostat, kdyz stojim treba v kolone nebo jedu pomalu teplota jde az ke 105°C(nevsimnul jsem si jestli se sepla sahara zitra si to pohlidam) a kdyz jedu 70+ tak teplota je necelych 80°C... Zkousel jste nekdo opravit termostat? Ted se mi zrovna nechce kupovat novy
  24. Ze by mlhovka ?
  25. Kennbell

    306 cabrio THE END na prodej...

    Video s novym zvouckem Este me tam prijde objimka mezi kat a stredak a je to na 1000% hotove, koupil jsem 2 53mm objimky ale u katu je 66mm :/ [upravil dne 10/6/13 08:41 od Kennbell] [upravil dne 10/6/13 09:30 od Kennbell]
×
×
  • Vytvořit...