Diky za pochvalu zvuku , je to trosku hlucnejsi nez jsem chtel , chvili stym pojezdim a uvidim mozna tam pujde z5 stredak , me se ta koncovka libi Tedkom musim otevrit sani tak pokud nekdo znate dobry konusovy filtr za prijatelnou cenu tak mi sem dejte pls odkaz , jinak mam v planu to jet odladit na brzdu at z toho vyfuku a otevreneho sani nakej ten koni pribide