Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Tak něco málo k podumání: http://peugeot-106.autobazar.eu/cz/095-top-spot%C5%99eba-id1857120.html http://peugeot-106.autobazar.eu/cz/10-id1863057.html http://peugeot-106.autobazar.eu/cz/10-xn-id1756480.html Ty dvě poslední jsou dražší, ale třeba by to nebyl problém, musíš vědět sám. A je to jen to, co na mě vyběhlo v první nabídce první stránky.
  2. Já bych se poohlédnul po 106. Kdyby bylo třeba, tak pomůžu s výběrem
  3. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    To to ale pak nikdy nedořešíme btw - já to mam do hoškovic 130km.
  4. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Mě baví jakákoliv rozumná debata bez urážek a osobních útoků. A když vím že mám pravdu, tak mě baví ještě víc No né, ale vážně - výhledově byl v plánu nějakej sraz v Hoskoškovicích, jestli se nepletu, tak tam můžem pohovořit osobně a posprintvat, já v tom nevidím problém. Bude to minimálně určtiě lepší, než \"tlachy\" na netu
  5. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Noo takhle - to Marlinovo 206 SW bylo dle mě 1.4HDI. Ruku do ohně bych za to nedal, ale každopádně je to \"nejmenší\" HDI, co se tam dávalo. A to dle specifikací na carfoliu má 0-100km/h za 12.70s, kdežto krátká 206 1.4 benzín to má, dle tý samý stránky, za 13.40s. Takže bych ten diesel tak neodepisoval http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=77583 http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=132352
  6. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tak to jsem já měl asi nějakou turbo verzi 106ky a ty si jezdil ve zdechlině, jinak už nevím :-) Ale samozřejmě, zkusit se to na nějakym sraze může. Akorát už nemám 1.4, tak budem muset někoho povolat Ještě jednu fotku mám - to byl sprint na tej samej trati s 206kou hdi, bohužel už nevim objem, ale Marlin to určitě doplní. Dostal sem jako \"handicap\" do auta Vixe a stejně sme tu 206 předjeli o dost jadek> Dík, je pravda že už sem s těma krabičkama něco najezdil
  7. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    206 samozřejmě není vůbec lépe zpřevodovaná. Oboje jsou to auta do města, né trhači dálničních rychlostí. A 1.4 u 206 vůbec, ale vůbec nejede. Nechci se samozřejmě nikoho dotknout, ale řidil sem dvě 206 s touhle 1.4 a se 106 se to vůbec nedá srovnávat, ty kila navíc jsou tam setsakra znát.
  8. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    S tvojí ne, páč je o milion kilo těžší Jinak je z toho vlastně video, můžete mrknout here : Akorát tam není vidět konec, nicméně bylo to jak řikám.
  9. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Já tehdá onehdá s tou 106 1.4 dojel na sprintu asi o půl auta za 406 2.0 16V. Jak sem si koupil gti, tak už se mnou závodit nechtěli
  10. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Jo a kdyby se někdo rozhodnul pro ty crystaly z Anglie, tak dávám v šanc svou slevovku
  11. kujon106

    BMW....

    Vypadá to jako trojky. A když to nechají stát takhle u silnice, tak to zabezpečení proti úniku fotek zase tak žhavý nebude, v tomhle případě
    • 13
  12. kujon106

    čištění sedaček

    Já sem čistil látkový sedačky normálně wanishem a pak vypadaly jako nové a to sem je kupoval z auta, který se několikrát převrátilo přes boudu na poli, takže byly plný bahna.
    • 8
  13. Pozink nepozink, okty mk1 v tomhle místě hnijou celkej běžně, to je známá věc
  14. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    To bych koupil snad jen kvůli tomu dodělávanýmu (v tomhle případě) interieru :-) Mám stejnej (kůže-alcantara) a v ČR je 106tek s timhle interierem tolik, že by se to dalo spočítat na prstech jedný, max. dvou rukou :-) Sám vím o čtyřech. [upravil dne 11.11.10 01:09 kujon106]
  15. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Na 1.4 sem to měl z boku sání (levej bok) při pohledu do motorovýho prostoru (řidič napravo)
  16. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Jo, přesně to. Ale jsou dva druhy, takže na to bacha.
  17. kujon106

    Aktuálně o všem II.

  18. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Však si to spočítej, £62.10 za světla + £26.50 pošta = cca 2550kč.
  19. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Jen doplním, že konkrétně tyto od ggpautostyling mám taky, jsou boží :-) a pošta za 1ks je přesně £26.50 Tady je rozdíl oproti origo: [upravil dne 9.11.10 12:09 kujon106]
  20. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Sajmon> Kdepak, realita
  21. kujon106

    barva vozu

    No co se týče \"trefení\" barvy, tak je rozhodně lepší vzít třeba víčko do lakovny (pakliže mu odpovídá zbytek auta ) a nachat si to tam dle něj namíchat. Já reagoval jen na to kde je ten štítek na autě
  22. Díky Ty ovládátka v rádiu jsou zajímavý To čidlo teploty oleje si na 1.4 zprozovnil? [upravil dne 8.11.10 14:42 kujon106]
  23. kujon106

    barva vozu

    Mělo by to být na tom štítku na řidičových dveřích, jak píšeš. Vyfoť to, hoď sem a kouknem na to.
  24. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    :-)
  25. Vzpomínka na jarní foceníčko
×
×
  • Vytvořit...