Mě baví jakákoliv rozumná debata bez urážek a osobních útoků. A když vím že mám pravdu, tak mě baví ještě víc
No né, ale vážně - výhledově byl v plánu nějakej sraz v Hoskoškovicích, jestli se nepletu, tak tam můžem pohovořit osobně a posprintvat, já v tom nevidím problém. Bude to minimálně určtiě lepší, než \"tlachy\" na netu