Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Tak, první letošní leštění
  2. Mno, stálo to 150kč + pošta, tahle je jen jedna.. Nevim, to se snad ani nevyplatí posílat Potřebuješ to nutně hnedka? Že bych ti to kdyžtak předal na nějakym sraze.
  3. kujon106

    Kobra 11 ČR

    U služebáka to celkem postrádá význam, nicméně když vidím jak někteří \"šikovní\" lidé parkují, tak se tomuhle parkování přes 2 místa nedivím :-)
  4. kujon106

    loučení se 106 :(

    jo jo jo :D
  5. kujon106

    loučení se 106 :(

    Já jsem tápal,ale video s tím kruháčem a to počasí při natáčení mi to ujasnilo,ale pokus Ale u nás o víkendu bylo opravdu takhle
  6. kujon106

    loučení se 106 :(

    Tak, už to mohu prozradit Samozřejmě se jednalo o aprílový žertík, ale dle nějakých reakcí na těchto 2 stránkách lze soudit, že sem i pár lidí nachytal
  7. kujon106

    loučení se 106 :(

    Kdepak ženit se :D Jinak v tý Z4 je 3.0 V6, 258koní a Béďa už to nyní může potvrdit taky, protože jí odpoledne viděl, že?
  8. kujon106

    loučení se 106 :(

    Kujone nevim proc ale nejak ti neverim.... Duveruj ale proveruj...... :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim Příště až se uvidíme, tak tě povozim a budeš si jist hned
  9. kujon106

    loučení se 106 :(

    Ještě něco málo new foteček
  10. kujon106

    loučení se 106 :(

    Jo ono je vlastně dneska 1. dubna, proto mi to nevěříte :-) Nicméně je tomu opravdu (pro někoho možná bohužel) tak, jak sem psal. Jinak teda pardon za stručnej první post, ale ráno jsem docela spěchal do školy, takže to byla opravdu rychlovka. Co se fotky a její kvality týče, tak to je fotka z bazaru, tu jsem já nefotil Jinak - komplice na to nemám, resp. mám, ale ne tady na peugeot klubu, tak snad postačí video A pár posledních foteček 106, než sme se spolu rozloučili a ona odjela k novému majiteli :(
  11. Mělo to sice být ještě chvilku tajemství, ale stejně už se to profláklo, takže to uvedu na pravou míru. 106 mě o víkendu, s mým neskonalým smutkem :( opustila, resp. odjela k novému majiteli, a v pondělí už bylo doma autíčko nové. Jen bych chtěl říci, že tímto rozhodně na 106 a celý peugeot club určitě nezanevřu a budu ho navštěvovat dále [upravil dne 1.4.09 kujon106]
  12. kujon106

    12V nebo 24V ??W

    24voltová snad ne, náklaďák to není :-)
  13. kujon106

    Benefit Body - O2

    Jo? Nám neposlali nic, stejně tak několika lidem na TF.
    • 6
  14. Kdyby náhodou někdo nevěděl, tak dnes (31.3.) končí Benefit program u O2 (Eurotelu), takže je poslední šance si vybrat nějakou odměnu za svoje body. Zítra už to nepůjde a body propadnou. 02 o tom, jak mě vůbec nepřekvapuje, prakticky nedala vůbec vědět... Tady nějaké další info: http://www.cz.o2.com/osobni/cz/pece_a_podpora/benefit/index.html
    • 6
  15. tak jsem na to koukal a stačila by mi ta spolujezdcova, co by jsi za to chtěl? A jestli by jsi byl ochoten to poslat přes poštu? Ty jo nevim, kolik dáš?
  16. Já mám s alfou jen dobré zkušenosti, tam ti určitě dobře poradí a nechají vyzkoušet
    • 19
  17. Nezbývá mi než také souhlasit. Nerad bych se někoho dotknul, ale poslední opravdu povedený peugeot byla imho 406 coupé...
    • 6
  18. Mam už jen jednu, spolujezdcovu. Kupoval jsem to tehdá here: http://www.mkkosa.cz/produkty/peugeot_106_3dv_-_polepy_sloupku_cerne.2172 Není to jako origo (jinej materiál), což jsem myslel že bude, a tak mě těch 150kč nepřišlo moc za 2 nálepky, nicméně když bych to dělal teďka, tak bych koupil kousek tejdle folie, nebo jak to nazvat, a vystříhnul si to z toho. [upravil dne 29.3.09 kujon106]
  19. A co takhle?
  20. tu samolepku na B sloupek ještě někde mám
  21. koukej líp, já to vidim zcela jasně paráda
  22. No v češtině určitě ne A nějakej tam možná byl, nevim, nezkoumal sem to.
  23. Manuál od saxa
  24. Dle manuálu 150km 320km - na to prdim
×
×
  • Vytvořit...