Jo ono je vlastně dneska 1. dubna, proto mi to nevěříte :-) Nicméně je tomu opravdu (pro někoho možná bohužel) tak, jak sem psal. Jinak teda pardon za stručnej první post, ale ráno jsem docela spěchal do školy, takže to byla opravdu rychlovka. Co se fotky a její kvality týče, tak to je fotka z bazaru, tu jsem já nefotil
Jinak - komplice na to nemám, resp. mám, ale ne tady na peugeot klubu, tak snad postačí video
A pár posledních foteček 106, než sme se spolu rozloučili a ona odjela k novému majiteli :(