Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    aktuálně o všem

    Mě ty 16\" 195/45 drhnou při plnym rejdu a vzadu při propružení. Když bych dal 195/40, tak by to asi bylo lepší, ale otázkou je, jestli by se na tom ještě dalo jezdit a taky bych to musel vzadu o zub snížit
  2. Hehe, koukni se na předchozí stránku tohohle tématu a posuď sama :D
  3. Slibovaná mič_bjůkenen fotka pro holky
  4. Červenej plovák aka Baywatch opravdu mám (dostal jsem ho nedávno od Aky ), ale žel bohu v době koupání byl doma. No holky, tak že ste to vy, tak tu fotku máte v tématu \"naše xichty\", nebo jak se to tady jmenuje
  5. kujon106

    aktuálně o všem

    Přímo hodnoty snížení nevim, neb sem to už tak kupoval, ale vepředu je to víc, tipuju -60, zadek bude tak -40. Jo a je to KW podvozek
  6. kujon106

    aktuálně o všem

    Víc jak 16\" 195/45 bych tam nedával
  7. Díky Ještě pak nahodim další, až bude chvilka, mam jich spoustu No a holky, u auta se nefotim, resp. vůbec, ale můžu vám sem max. dát mitch_bjůkenen fotku ze včera
  8. Kupoval jí na saxoclubu celkem nedávno :)
  9. Tak dneska sme byli aktuálně fotit Myslim že zejména pánské části \"publika\" se budou fotky zamlouvat Malá ochutnávka
  10. Byl tu požadavek na fb, abych sem hodil jednu svojí xicht_fotku. Já sem seznal že jedna je málo, tak tady jsou skoro všechny :D
  11. kujon106

    aktuálně o všem

    Mno, tak jestli dobře počítám, tak on má 83hp/tunu a ty 87
  12. kujon106

    aktuálně o všem

    Podle toho kolik to stilo váží
  13. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Barva hnus :D ale i tak je to celkem pěkná cena.
  14. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Že jo tak počuchni prasátko a hurá pro ní
  15. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    No a imho velmi pěkná s16 za v přepočtu 54tis. kč Link
  16. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Jojo, et vysoký, toho sem si nevšimnul (jestli tam původně bylo)...
  17. Já jí taky znám Vítám
  18. Díky teďka vypadá stejně, dneska sem se s tim pachtil Ale dělám to rád, takže no stress Jinak teda malinko poodhalim - chce to používat opravdu kvalitní leštěnku. Takový ty modrý malý piksličky na benzínce sice leští jakštakš taky, ale zajedno na tom při odstraňování necháš ruce a zadruhý to moc dlouho nevydrží. Já používám, jak už sem psal, želvu (modrá, zelená) a na pár dílů hrubší leštěnku. Potom mám ještě profi 3M, ale ta je opravdu hodně jemná, s tou sem leštil přechod při přelaku. Na okna mam taky pár fíglů Někdy třebas udělám nějakou recenzi
  19. Jestli chceš kejtý poradit, kterak na leštěníčko, tak se někdy zastav, předvedu (bez dvojsmyslu)
  20. Já měl zelenej turttle wax a ten byl suprovej. Teďka mám modrej a ten se mi nezdá zas tak dobrej. Resp. dobrej je, ale zelenej byl lepší Jo a jinak - pěkně ste mě nasrali, takže jdu taky leštit :D A co se týče úpravy na šmajchl vůz, tak tady jedna, která snad napoví A tady celý album http://www.facebook.com/album.php?aid=23119&id=1558610982&l=1650e31f2b
  21. kujon106

    aktuálně o všem

    Já sem na TF už někdy od roku 2004, takže sem asi kapku načichnul nicméně \"fordem ta, vlakem zpět\" se používá celkem často i kdekoliv jinde
  22. uka
  23. Sakra ty vis o tom vic jak ja :D:D Heh Ještě ti sem pak hodim fotky, kterak z toho udělat ... no .. prostě šmajchl vůz :D
  24. kujon106

    Dotaz na počítačovou sestavu

    Heh, přesouvat swap do usb klíče, to je sranda, že? :D
  25. Jojo, ta zadní deformace je od vejfuku a ten stěrač je z fabie
×
×
  • Vytvořit...