Díky teďka vypadá stejně, dneska sem se s tim pachtil Ale dělám to rád, takže no stress Jinak teda malinko poodhalim - chce to používat opravdu kvalitní leštěnku. Takový ty modrý malý piksličky na benzínce sice leští jakštakš taky, ale zajedno na tom při odstraňování necháš ruce a zadruhý to moc dlouho nevydrží.
Já používám, jak už sem psal, želvu (modrá, zelená) a na pár dílů hrubší leštěnku. Potom mám ještě profi 3M, ale ta je opravdu hodně jemná, s tou sem leštil přechod při přelaku.
Na okna mam taky pár fíglů Někdy třebas udělám nějakou recenzi