Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. 106 fakt asi není zrovna ideál auto na zimu, dneska sem jel do servisu na výměnu skla, na všechny rychlosti to hrabe, plus asi 3 zatáčky sem jel zběsilym driftem
  2. kujon106

    Nestartuje a pípá

    Tak gratulace a ať synátorovi slouží
    • 13
  3. A dával se ten 1.0 vůbec do 106 po faceliftu, tj. 96+? Tady na tomhle kompu nemám manuál, tak se nemůžu podívat, ale nějak se mi to nezdá.
    • 64
  4. Já osobně bych takhle slabou motorizaci na 70km trasy nedoporučoval. Po městě budiž, ale jet s tim někam dál, to bude utrpení.
    • 64
  5. kujon106

    aktuálně o všem

    Ta modrá už je na prodej dýl http://moje.auto.cz/106-Sport-1-6/peugeot-106.html
  6. Jirko, ty driftere Né, je to nahovno no.. Tak ať je to brzo v kupě
  7. Jo a to co je na fotkách, plus plnej kufr dalších tašek + sem tam jel já :) , přítelkyně a kámoš (110km do Brna) :) [upravil dne 15.12.09 kujon106]
  8. 106ka je opravdu nafukovací Když odndáš zadní podsedáky a sedačky sklopíš do roviny, tak tam je místa habakuk.
  9. Kubo, teďka někdy do 2 dnů by mi měl volat likvidátor -> servis -> technická. Rád bych to měl z krku do vánoc, ale nevim, uvidíme.
  10. Kubo, jak by řekli na TF - \"teď už nejsou nový, ale slítaný na hovna\" :D Né, je to samozřejmě vtípek, s tim autem sem na těch kolech najel tak 5km lážo-plážo stylem
  11. kujon106

    aktuálně o všem

    Kupoval sem oboje, juk sem.
  12. Jojo, pro takový drobnosti se vyplatí fakt dojet do peugeotu
  13. Taky je občas meju Né, vtip Je to focený když sem stál na kopci, normálka to vypadá třeba takto: nebo takto : Vepředu je to dole o -30, vzadu nevim A podložky jsou 25mm
  14. 195/45 [upravil dne 12.12.09 kujon106]
  15. Jo a ještě něco: Jak tam mam teďka ty Kubovy půjčený 14\", to se to parádně hrabe na každý křižovatce :D joke [upravil dne 11.12.09 kujon106]
  16. Tak u mě je to aktuálně tak, že díky Kubovi a jeho výpůjčce, se chystám na 14\" na technickou Dneska sem to přezouval a přišel se na mě mrknout i \"kámoš\"
  17. kujon106

    Model auticka 106

    5dvířko klasika 106 mk2 mají v Brně ve Velkym Špalíčku, v tom shopu s modýlkama ale cena je hrozná - kolem 900-1000kč.
    • 10
  18. kujon106

    Zajímavé koupě 106

  19. kujon106

    aktuálně o všem

    Musíš mít emboss platební kartu, povolený platby na internetu, resp. u spořky kupříkladu zvedlej limit na platby z 0 na XXkč, regneš kartu paypalu, oni strhnou určitou částku a tim ověřej tvůj účet (přičemž při první platbě ti to vrátěj) -> vesele nakupuješ
  20. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Já sem v tý modrý jel a stav opravdu nicmoc no...
  21. kujon106

    Chip tuning

    chip na NA je nesmysl
    • 22
  22. Jedna skoro_aktuální
  23. Jirko, určitě krystaly ať je barva auta jakákoliv, jiný zadní světla neuznávám Mno a co se toho vejfuku bokem týče, tak mně se nelíbí, nicméně jak já řikám - hlavně že se líbí majiteli
  24. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Hlava válců ze s16 na 1.4?
  25. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Kdyby to byla s16, tak je cena parádní. S tou 1.4 je to spíš kapku nadhodnoceno, bohužel
×
×
  • Vytvořit...