Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Rozebirani zadni napravy

    No, třeba je tam někdy dám zpátky, ale spíš ne
  2. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Táákže, věci se opět malinko hnuly Cenovku teda počítejte těch 900kč za jedno víčko, matnej hliník. Kdo to bude chtět poslat poštou, tak si k tomu připočítejte 100kč. Pro jistotu, aby ty víčka \"vytvořil\" tak jak chcem, domluvím s Keitynkou jestli by byla tak hodná a půjčila mi víčko svoje (má na 106 přesně tohle), dáme mu ho jako vzor. Na saxoclubu jsou 2 zájemci, tady 4. Čiliž 6 víček + Kuba si to prý ještě rozmyslí. Číslo účtu na mě Vám pošlu soukromou zprávou. Kuba to tam v Praze prý ošéfuje, ale příští týden nemůže, takže to bude až ten týden potom. Snad jsem na nic nezapomněl, ICQ na mě je 127632473, kdyby něco, tak pište.
  3. kujon106

    Rozebirani zadni napravy

    Ty chrániče zadních kotoučů sem taky sundal, že je nalakuju... Nalakoval... Ale už sem je nikdy nenadal
  4. Mně to při plnym rejdu malinko dře, ale zase né na hupech. To musim jet ve 4 lidech, aby si to škrtlo o zadní podběh. [upravil dne 24.2.10 kujon106]
  5. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Ale zpět k věci Zatim jsme teda 4 + 1 kluk ze saxoclubu. Všichni matný, to se to bude krásně vyrábět
  6. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Nějaký vychytávky bych doma ještě určitě vyštrachal Jinak Chotěboř o víkendech (home), v týdnu Brno (škola+práce).
  7. kujon106

    ALU víčko nádrže

    No jako trochu odpor to klade, takže pro žádný bárbýny na jehlách to není Ale když víš \"kam šáhnout\", tak no problem. Se někdy zastav, předvedu
  8. kujon106

    ALU víčko nádrže

    4ks matnejch, zatim K tomu udělátku - neposunuju to k posteli , ale do boku garage. Máme jí sice velkou (2 auta a kus místa navíc), ale blbej vjezd - nedalo se tam zajet 2 autama. Tož jsme s fotříkem podumali a prakticky se naskytly 2 možnosti - buďto druhý vrata, nebo nějaký šikovný home_made_přemek_podlaha udělátko Zvítězila druhá varianta a výsledek je vidět na fotečkách Auto se po tom sune vcelku lehce (i máma sama to zvládla) a funguje to perfektně už 2roky, samo s údržbou (zametání a mazání). Malinko problém byl ze začátku v najítí tý správný vyvážený polohy auta - aby nebylo moc vpředu (nebo vzadu) a plechy nedřely o zem. Ale teďka už no problem
  9. Je možný že jsem tě potkal v pondělí v Brně kousek od Mendláku? Úplně stejnou 406 se stejnejma nárazníkama jsem míjel.
  10. Proč by ne já jezdil s new pandou 1.2 tušim okolo 40kW taky na 16\" 195/45 a bez problému
  11. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Takže jestli dobře počítám, tak zatim 3ks matnejch... Někdo na saxoclubu měl zájem, tož tam napíšu... No a do pátku bysme to mohli uzavřít
  12. Paráda Biffe
  13. Paráda kucí, to sem rád že je ČP nerozmr_dala
  14. kujon106

    ALU víčko nádrže

    Evidentně se k tomu opět nikdo nemá, čiliž to musim vzít do svých rukou Takže takhle - přijímám závazný objednávky kdo chce to víčko (design 206) a v jaký úpravě (lesk, mat). Potřebuju to závazně potvrdit, né nic typu \"druhou středu v lichym měsíci, za úplňku, mi možná něco zbyde z vejplaty, pak se domluvíme\", prostě buď ano, nebo ne Po tom, co se nás několik nashromáždí cca 5-6, tak budu kontaktovat toho výrobce s dotazem na cenu. Následně od vás vyberu peníze + poštovný (když nebude osobní předání) a pošlu je Kubovi do Phy. Ten se uvolil, že je ochotnej dělat pražskou spojku Takže tam zajde, zadá objednávku, zaplatí 50% zálohu a po dokončení zbytek. Následně rozešle vše poštou, nebo předá osobně. Takže se hlašte
  15. Kolik to má vyjít? Mě vyšlo d=6,928m [upravil dne 23.2.10 kujon106]
  16. kujon106

    Pežo 106 S16 (GTI) by kujon :O)

    Uvidíme jak budou stírat tyhle Fotky jsou všechny v tej recenzi na auto.cz, jak sem psal vejš, nechtělo se mi to sem dávat znovu
  17. kujon106

    Pežo 106 S16 (GTI) by kujon :O)

    Proč by nestíraly? Ty je máš, že tak soudíš? Stěrače jsou opravdu jedna z věcí, do kterých investovat větší částky nehodlám. Kdo si koupí bosch aero twin, má můj \"obdiv\" :-) [upravil dne 22.2.10 kujon106]
  18. Jestli je vlevo fakt GTI, tak v tom případě nechápu proč se ty holky lepěj na tu 306 hujdu :D
  19. kujon106

    Pežo 106 S16 (GTI) by kujon :O)

    Budeme malinko \"reinkarnovat\" téma Autíčka jo je momentálně zazimováno v garáži, SPZ v depozitu. Na jaro mám připraveno pár nových \"věciček\" a ještě to není zdaleka kompletní :-) Kdo by si chtěl přečíst ještě malinko jinou recenzi, než je psána výše, tak link here a kdo by chtěl vidět nějaká videjka, tak šup sem.
  20. Jak sem psal na obličejoknížce..... Neboj, bude líp, tobě i autíčku
  21. Tohle je spíš archivní než aktuální, ale dneska sem jí teprve objevil
  22. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Vim, za 99 proč ne ale 136 je malinko něco jiného. Že jeden disk stojí 4500 není dle mě žádnej argument, taky bych ti mohl namítnou, že moje kolo stojí (stálo) 4020kč A že to není rallye je očividný dle toho, že má na boku \"gti\" badge Já netvrdim že to auto je špatný, já jen řikám že ta cenovka je přehnaná
  23. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Já teda jestli dobře koukám, tak to není rallye, ale gti. No a nic jí neupírám, neb to auto neznám, jen by mě zajímalo čim je tahle 99´ s hella_světla_nádorem tak výjimečná, to mi vysvětli
  24. kujon106

    306GTi-6 by Béďa

    Já bych to ještě s tim použitim těch pneu na normál ježdění zvážil. Je to sice věc pěkná, ale mít rozsekanou gti6 za to myslim nestojí [upravil dne 21.2.10 kujon106]
  25. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Noo tak jestli je ta cena v pořádku, tak já jdu dát inzerát na tu mojí za půl mega
×
×
  • Vytvořit...