Evidentně se k tomu opět nikdo nemá, čiliž to musim vzít do svých rukou
Takže takhle - přijímám závazný objednávky kdo chce to víčko (design 206) a v jaký úpravě (lesk, mat). Potřebuju to závazně potvrdit, né nic typu \"druhou středu v lichym měsíci, za úplňku, mi možná něco zbyde z vejplaty, pak se domluvíme\", prostě buď ano, nebo ne
Po tom, co se nás několik nashromáždí cca 5-6, tak budu kontaktovat toho výrobce s dotazem na cenu. Následně od vás vyberu peníze + poštovný (když nebude osobní předání) a pošlu je Kubovi do Phy. Ten se uvolil, že je ochotnej dělat pražskou spojku Takže tam zajde, zadá objednávku, zaplatí 50% zálohu a po dokončení zbytek. Následně rozešle vše poštou, nebo předá osobně.
Takže se hlašte