Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    srazek 106 v pribramy

    Hehe, to je frajer ten Makouš. Ví že by 16stovky rozsekal, tak se přihlásil o ligu vejš :D
  2. kujon106

    srazek 106 v pribramy

    Kdopa vyhrál, makouš nebo merglos?
  3. chichi To se někdy podaří :-) Ale aby ses v tom necítil ta sám, tak já pak přihodim taky nějaký fotečky ze včera, fuj
  4. proč?
  5. kujon106

    Jak je to s kovy v mikrovlnce?

    Neodráží to částečně, ale úplně
  6. hele kujone normalne - 10 let ti povidam fakt omladlo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 10let sice asi ne, ale pořád lepší to, než 1 litr nafty :D
  7. Ještě dej Jirko bílý boční blikače, to auto s tim strašně omládne, viz. moje :-) :
  8. kujon106

    Jak je to s kovy v mikrovlnce?

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Mikrovlnn%C3%A1_trouba
  9. No pane jo, koukám jak jste pokročili Chválim oba, moc pěkný K těm momo_corse_silver - taky sem po nich pokukoval, když sem kupoval kola, jsou zupa
  10. pěkná vlaječka akorát co mě tam překvapilo - ty pásy - nedře to do krku lidi co jedou na zadních sedačkách? :D [upravil dne 9.4.09 kujon106]
  11. Tak ono je leštit a leštit já teda když už, tak auto šplíchám wapkou -> meju šamponem -> šplíchám wapkou -> beru jelenicí -> turttle wax -> plastíky olejíčkem -> leštim okna -> vysávám vnitřek + peru koberečky + kola leštim zvlášť :-) A to je záležitost spíše na celé odpoledne
  12. Takhle dopadnou všichni 406kaři, když se, byť jen jednou, svezou ve 106 S16 :D
  13. lesk jako blesk
  14. kujon106

    srazek 106 v pribramy

    žel bohu, přožívám stále finanční krizi, takže se tam neukážu... Tož jindy
  15. To by mě zajímalo jak, rozepiš se
  16. To taky nevím, nikdy jsem to nezkoumal, ale zdá se mi to jako normál
  17. Jojo, počasí jste na to museli mít supr
  18. 309GT> Jojo, to věřim. Nakonec ho stejně tahle a4 pustila a chce nějakou oktávku, nebo co :-) Ale tak alespoň jsem se povozil :-) s1600> Kdepak, já ho tolik nehuntuju :D
  19. Jojo, je...
  20. Tak hoši (a holky ), o víkendu mi nefungovalo pc, resp. internet, takže jsem se zabavoval jinak V neděli jsem dostal za úkol dělat test_drivera před koupí auta. Byla to a4 avant, rok myslim 2001, 1.9 tdi nevim_kolik_kW. Celkem zajímavá zkušenost, v porovnání s peugeotkem Turbo pěkně tahalo, ale asi jen v rozmezí 1500otáček a pak ten motor úplně umřel :-) Co mě ale nejvíc zarazilo byly brzdy. Dostal jsem instrukce že auto nemám šetřit, takže jsem s ním jel tak, jako občas (zřídkakdy) jezdím i s peugeotkem - brzda, plyn :-) V tomto případě se ale auta lišila celkem znatelně - ESP (myslím že to bylo ono) na mě blikalo celou dobu (to se v peugeotku těžko stane ) a hlavně - brzdy na tý audi jsem totálně odrovnal během cca 4 - 5km ostřejší jízdy. Následně jsem chtěl zastavit, prošlápnul pedál až na podlahu a auto jelo vesele cca 100m dál a zastavovalo vyloženě relaxačně, aneb zvadly jako nezalitá kytka :-) Pak se z nich chvilku kouřilo, lupalo v nich, smrděly, no hrůza děs... A to jsem si myslel že peugeotek před nedávnou výměnou brzd brzdí nicmoc..
  21. U nás to táhne takhle http://www.youtube.com/watch?v=K2NjiTBXsIQ&feature=channel_page
  22. Nj, jak tam na ten šroub jde něco narazit, tak jsou vždycky na ho... Proč si za 1000kč nekoupil McGardy který nejdou sundat jinak než tak, že na ně navaříš (matku, trubku)?
  23. Tradá, dnšní vejlet už s lepšim fotidlem )
  24. Ja myslel ze si to prešce \"prodal\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D musel sem to zas koupit zpátky, ta Z4, to prostě nebylo ono
  25. Díky, ty též akorát zejtra vezmu normální foťák a ne tu parodii v mobilu
×
×
  • Vytvořit...