Tak hoši (a holky ), o víkendu mi nefungovalo pc, resp. internet, takže jsem se zabavoval jinak V neděli jsem dostal za úkol dělat test_drivera před koupí auta. Byla to a4 avant, rok myslim 2001, 1.9 tdi nevim_kolik_kW. Celkem zajímavá zkušenost, v porovnání s peugeotkem Turbo pěkně tahalo, ale asi jen v rozmezí 1500otáček a pak ten motor úplně umřel :-)
Co mě ale nejvíc zarazilo byly brzdy. Dostal jsem instrukce že auto nemám šetřit, takže jsem s ním jel tak, jako občas (zřídkakdy) jezdím i s peugeotkem - brzda, plyn :-) V tomto případě se ale auta lišila celkem znatelně - ESP (myslím že to bylo ono) na mě blikalo celou dobu (to se v peugeotku těžko stane ) a hlavně - brzdy na tý audi jsem totálně odrovnal během cca 4 - 5km ostřejší jízdy. Následně jsem chtěl zastavit, prošlápnul pedál až na podlahu a auto jelo vesele cca 100m dál a zastavovalo vyloženě relaxačně, aneb zvadly jako nezalitá kytka :-) Pak se z nich chvilku kouřilo, lupalo v nich, smrděly, no hrůza děs... A to jsem si myslel že peugeotek před nedávnou výměnou brzd brzdí nicmoc..