Přejít na obsah

Nitramm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 307
  • Rok výroby
    2006

Profilové informace

  • Pohlaví
    Muž
  • Město
    Markvartovice
  • Stát
    Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Nitramm's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

0

Popularita

  1. Děkuji za popis závad, tedkom co tento problém způsobuje může to být zapalovací lišta, lambda sondy a nebo motor zanesený karbonem ? Popřípadě něco jiného ? Svíčky jsou Bosch a ty jsou OK. Auto má najeto 100tisíc.
  2. Zdravím mám problém při studencých startech, po nastartování a chvíli cca do 30sec mi hodí chybu depollution system faulty, na diagnostice zjištěny chyby P1336, P1337, P1339, P1340. Motor při tom cuká celým autem a má nepravidelný chod. Když je pak motor zahřáty tento problém není a startuje normálně. Dělá mi to cca 3 zimu po sobě ale první zimu to udělalo tak 3-5krát, loni to bylo za zimu tak cca 10krát no a letos za týden 10krát. děkuji za odpovědi.
  3. Nitramm

    307 Break, vibrace ve volantu

    Je to jen při jíždě, při brždění žádné vibrace nepozoruji ani necítím, jediné co se mi ještě občas stane je že když zatáčím prudce doleva tak cítím jakoby něco dřelo ve volantu ale slyšet nejde nic, když to třeba zkouším na místě tak vůbec nic!
  4. Při rychlostech vyšších než 90km/hod mám občas vibrace ve volantu, kolam mám vyvážené, geometrie by měla být taky dobrá, přikládám níže já se v tom nevyznám, tak beru že když mi řekli že to je dobré tak je OK, dik za rady, snad už jedině tedkom zajít do servisu
×
×
  • Vytvořit...