Zdravím Vás. Mám Peugeot 406 2.1td a potřeboval bych radu, nebo alespoň okruh věcí na které se zaměřit. Je pravidlem, že při ohřátém motoru (když už je vypnutý sytič) houpou otáčky nahoru i dolu do podtočení a často i chcípne. Sem tam se rozsvítí závada motoru a po sešlápnutí plynu zhasne. Za jízdy necítím žádné výkonové propady. Snad jen když ho lechtám na 1500ot/min tak je občas cítit mírné škubnutí. Poradíte někdo na co se zaměřit?
Děkuju za Váš čas a ať stroje slouží