Ahojte chlapi, prosím Vás viete mi podľa vin zistiť aký mám kompresor klimatizácie na mojom P406? je to 2.0 HDI, 66kw, r.v. 2001, a vin je:VF38ERHYF81169970. Ďakujem Ide mi totiž o to že mi mechanik plnil klímu a zistil že v spoji mi kompresor riadne tečie. Existuje nejaká možnosť repasu? Alebo ako to vlastne je? Nemám moc na to kupovať nový Ďakujem