Přejít na obsah

rondob

Uživatel
  • Počet příspěvků

    190
  • Registrace

Vše od uživatele rondob

  1. Ahojte, prosím Vás mám mikroskopicky poškodené potrubie chladiacej kvapaliny klimatizácie. jedná sa o potrubie č. 3 ktoré je vyobrazené na serviceboxe a ide popod predok chladiča.. Chcem sa opýtať či by to šlo zalepiť tekutým kovom a stiahnuť eskapáskou alebo ako na to meniť to nechcem. ináč predrela mi to ta svorka čo je na posilovači keďže technik čo mi robil klímu rúrky nezasunul do držiakov.... Ako na to? Prosím o radu.
    • 13
  2. rondob

    Eger

    Aj mne to hučí, asi minútu po vypnutí..... Asi je to normálne kým nemáš problém nerieš...
  3. ĎAKUJEM
    • 19
  4. Zdravím, chlapi na 66kw motor RHY je rovnaký postup? Nemáte niekde popis ktorá remenica je aká? A ako je prepletený remeň? Ďakujem pekne
    • 19
  5. Ďakujem chlapci, vyčistil som to premazal vazelínkou troška očistil a poskladal otočil som tie plastové lôžka tak že na motorček som dal dobré a na stierač som dal tú horšiu a ešte som trošku vyplnil púzdro namotaním teflónoveho tesnenia. tak hádam to niečo vydrží. Ale už to nabudúce pôjde ako po masle aj potme
    • 8
  6. tak stierače a celý mechanizmus je von... je tam na tom strede pokašľaný ten plastový klbik, a to je asi problém ... teda tá čiapočka dá sa to kúpiť? vypadáva mi to z guličky.....
    • 8
  7. Ahojte, na mojom peugeote 406 Break 2.0 HDI 90 RHY sa mi stala nepríjemná vec v daždi mi nejako ruplo v prednej časti a zrazu mi nejde pravý stierač. Ľavý funguje skoro normálne, ak nerátam že ide ako besný lebo pravý stiera senzor. Čo sa mohlo rozsypať a aký je tam prístup? máte niekto nejaký nápad, musím to zajtra opraviť Ďakujem
    • 8
  8. rondob

    Kompresor klimatizácie - repas?

    hmmm tak to ja netuším odkiaľ to uniká akurát mi bolo povedané že tečie. Viete niekto presný typ? Na štítku toho moc už nevidno.. Teda nevidno nič.... Akurát že bol zelený [upravil dne 11/3/14 15:34 od rondob]
    • 15
  9. Tak len na doplnenie stavu mám 3 úniky jeden je na nejakom tlakovom snímači na chladiči, jeden na rúrke, a kompresor tečie v spoji takže tak... Treba mi nový.
    • 37
  10. Ahojte asi blbý dotaz ale odkedy mám peugeot asi 2 roky štartujem ho stále tak že otočím kľúčom počkám kým zhasnú kontrolky airbagov a štartujem. Lenže teraz v zime sa mi to zdá divné. Otočím kľúčom .... zapne žhavenie asi na cca 4 sec. potom zhasne ...... ale kontrolky bagov svietia. Zhasnú až neskôr. Nemal by som štartovať hneď keď zhasne žhavenie? Predchádzajúci majiťeľ mi vravel že tento postup je správny ale..... neochladia sa žhaviče za dobu kým zhasnú airbagy? cca 4 sec +- Blbá otázka ale rád by som mal v tom jasno.
  11. rondob

    Zháňam zapaľovač

    tak to sme teda dvaja aj mne by sa hodil tiež Prešov alebo Košice..... Prasklo mi to oranžové vnútro a teraz sa vyťahuje komplet vonku. Alebo sa to nedá niekde kúpiť? Nové origo?
    • 10
  12. rondob

    P 406 - automat a viacero otazok

    Ahoj, mne to škrenie a pukanie robilo horné uloženie tlmiča. Vyčistilo sa to premazalo a už je to ok. tak skús. K automatu ti toho veľa nepoviem.
    • 7
  13. rondob

    celne sklo p 406

    fúúú bisťu nevieš niečo viac o tom skle? NA akej stránke bolo presne objednané? Ja tiež musím meniť lebo je tak poďobané od kamienkov že keď mi zasvieti slnko priamo nič nevidím...... A toto by sa mi páčilo.... Nikdy viac škrabanie....
    • 99
  14. rondob

    celne sklo p 406

    nebude tá voda z klimatizácie? Ak ju máš a používaš tak môžeš mať zapchatý odtok z výparníka. Veď ako dlho už poriadne nepršalo aspoň v KE
    • 99
  15. rondob

    celne sklo p 406

    Ak by to tak bolo nedá sa to zapojiť na ohrev speťákov a zadného skla?
    • 99
  16. rondob

    Kompresor klimatizácie - repas?

    Ozaj a ak ten kompresor tečie v spoji nestačí vymeniť len tesnenia? Nerobí to niekto v blízkosti Košíc? Kompresor bol tichý a pekne šiel nehlučne. Tak si myslím že je škoda ho vyhodiť.
  17. rondob

    Kompresor klimatizácie - repas?

    fúúúú ja rok, mám pocit že stále sa niečo objaví...... myslíš že sa oplatí nechať to niekde repasovať?
  18. rondob

    Kompresor klimatizácie - repas?

    no v princípe by mi to bolo jedno..... ale ak používaný tak by som chcel taký ktorý je ešte v aute. Aby som zasa nekupoval mačku vo vreci...... tá moja klíma je zakliata. Najprv bol únik cez jeden o krúžok na kompresore..... potom tlakový spínač na chladiči - korózia..... plus jedna prípojka hadice do chladiča.... no a na záver ten kompresor.....:(:( mám to ja šťastie
  19. Ahojte chlapi, prosím Vás viete mi podľa vin zistiť aký mám kompresor klimatizácie na mojom P406? je to 2.0 HDI, 66kw, r.v. 2001, a vin je:VF38ERHYF81169970. Ďakujem Ide mi totiž o to že mi mechanik plnil klímu a zistil že v spoji mi kompresor riadne tečie. Existuje nejaká možnosť repasu? Alebo ako to vlastne je? Nemám moc na to kupovať nový Ďakujem
  20. Ahojte, prosím Vás nie je tu niekto alebo nepoznáte niekoho kto má origo diagnostiku na Peugeot a vie načítať chyby v okolí Prešova A Košíc? Len nie Peugeot servis..... Najlepšie nejaký elektro diagnostik Ďakujem
  21. rondob

    kontrolka motora

    ozaj a kde prosím Vás pokračuje tá kabeláž čo ide zhora od snímača plynového pedálu? Asi vyčistím aj ukostrenie na karosériu a do čoho prosím vás idú tie štyri káble? Priamo do RJ?
    • 10
  22. rondob

    kontrolka motora

    vieš len to je sranda, že sa chyba nijako neprejavuje...... auto má konštantné otáčky okolo 800 neskáču na plyn reaguje pri ubratí netrhá....... keď plyn pustím tak ide v pohode ďalej a podľa pp papá 0.0l/100km takže nechápem tomu
    • 10
  23. rondob

    kontrolka motora

    Nie ja som normálne odparkoval a pri naštartovaní ostala svietiť kontrolka odpojil som baterku ale nestalo to za nic. A na univerzalnej diagnostike trvalú zavadu nezmaze. Ozaj kde nájdem tie snimace nech precistim kontakty. [upravil dne 19/6/13 08:58 od rondob] [upravil dne 19/6/13 09:05 od rondob]
    • 10
  24. rondob

    kontrolka motora

    Vladosr prosím ťa vieš mi vysvetliť tie zavady ako debilovi? Ja teda nie som mechanik a veľmi tomu nerozumiem. Čo vlastne mám pozháňať? A prečo mi svieti tá hnusna kontrolka motora. Tá má strašne serie. A prečo sa tá zavada nedá odstrániť? Ďakujem
    • 10
  25. rondob

    kontrolka motora

    fuuu ale prečo to začalo svietiť z ničoho nič? Tá mizerná horúčava tomu asi dodala..... ten potenciometer je ten zázrak na ktorom je lanko plynu? Ale veď pridávať mi ide v pohode.....
    • 10
×
×
  • Vytvořit...