Hej, dva roky mi trvalo kým som to dal dokopy okrem zopár vecí je tam nové všetko.... kompresor, hadice na pravej strane co idú ku kúreniu, chladič a .... zasa do toho babrat, ide mi to uz 4 mesiace, kedysi som mal úspech 2.... co už keď tak veľmi chcem klímu... ozaj a toto? ma s tym niekto skúsenosť?
http://www.aci.sk/vsetko-pre-klimatizaciu-opravy-trubek-a-hadic-zavitove-spojky-pro-opravu-trubek_c11965966.html