Přejít na obsah

Jirva

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele Jirva

  1. Jirva

    snímač hladiny chlad.kap.

    Nevím, jak to funguje, každopádně vím, že to ukazuje až po nastartování motoru. Aspoň u mý 309 GRD to tak je. Snímač vyzkoušíš jednoduše: prostě ho nech připojenej a vytáhni ho ven (ten snímač). Nastartuj a po chvilce se ti rozsvítí. Pokud ne, pak je blbá žárovka, nebo stačí dráty od toho snímače otřít a už to chodí...
    • 8
×
×
  • Vytvořit...