Přejít na obsah

grgoos

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 106
  • Rok výroby
    2011

Profilové informace

  • Pohlaví
    Nevybráno
  • Město
    Litoměřice
  • Stát
    Česká republika

grgoos's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

0

Popularita

  1. grgoos

    "Brblanie" motoru

    Ahoj, má už tady někdo nahraný ten nový soft vstřikovačů ? Jak to vypadá ? Díky za info.
  2. grgoos

    5008 - zkušenosti

    Ahoj, doporučí mi tu někdo dle vlastních zkušeností solidní servis v okolí UL ? Nemám valné zkušenosti z V-group v LT, na Kladně to zřejmě nebude o moc lepší. Nabízí se několik možností, jako v Ústí, Teplice, Chomutov. ale nevím. Pak je tu Mělník nebo Praha, slyšel jsem o Domanském ve Stodůlkách nebo Zdibech, poraďte, díky.
  3. grgoos

    "Brblanie" motoru

    Mohl byste mi napsat, ve kterém konkrétním servisu vám to dělali a název nebo výrobce toho přípravku ?
  4. grgoos

    5008 - zkušenosti

    ono to neškube, \"jenom\" slyšíš při akceleraci ventily, to je to \"brblání\", přesně, jak to popisoval Letfield
  5. grgoos

    5008 - zkušenosti

    nemáte náhodou verzi toho softwaru, který vám tam nahráli a funguje ? mám ten samý problém, v servisu mi řekli, že je to normál, díky normě Euro 5 je ten motor prý hlučnější, nemám se čeho bát, ale vůbec se mi to nelíbí
  6. grgoos

    "Brblanie" motoru

    a jaká verze SW vstřikovačů ?
×
×
  • Vytvořit...