Pokud ti to skřípe jako starý dveře, tak to dělá i mě. Schválně, skřípe to i když prší? Jinak to jsou špatný silentbloky na nápravě. Mě to taky skřípe když točim kolama a jedu přes nerovnosti, od té doby co sem tam dal zužší podvozek, takže náprava dostává víc naloženo ...jinak když prší tak když vyjedu pár louží a dostane se tam voda, tak to nevrže vůbec, ale když je hezky a začne to vysichat, tak jsou panečku zvuky