Přejít na obsah

Kubajz.B

Uživatel
  • Počet příspěvků

    229
  • Registrace

Vše od uživatele Kubajz.B

  1. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Jedna fotka z podzimu
  2. Dneska sem na to koukal a jsou to spatny cepy na ramenech. )
  3. Dneska sem na to koukal a jsou to spatny cepy na ramenech. )
  4. Pokud ti to skřípe jako starý dveře, tak to dělá i mě. Schválně, skřípe to i když prší? Jinak to jsou špatný silentbloky na nápravě. Mě to taky skřípe když točim kolama a jedu přes nerovnosti, od té doby co sem tam dal zužší podvozek, takže náprava dostává víc naloženo ...jinak když prší tak když vyjedu pár louží a dostane se tam voda, tak to nevrže vůbec, ale když je hezky a začne to vysichat, tak jsou panečku zvuky
  5. Kubajz.B

    HDi - úpravy motora

    Turbo to zkousne na mojí 1.4 sem tlak taky zvyšoval a zatím dobrý
  6. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Opravim kapotu a budu jezdit bez kozenky. Bez papiru mi opiskovali a nalakovali vsechny ctyri za 2200:)
  7. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Opravim kapotu a budu jezdit bez kozenky. Bez papiru mi opiskovali a nalakovali vsechny ctyri za 2200:)
  8. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    ...
  9. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Malá aktualizace....jinak jakpak to cidlo, co myslite?
  10. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Prosim vas nevite jestli je na 1.4hdi priprava na zapojeni cidla teploty oleje? Nejak fo nejde pogooglit. Diky
  11. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Kdyby měl někdo zájem, prodávam moje Angel eyes :
  12. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Sprej by byl lepší no, aspon sem zas zkusil něco jiného . Jinak děkuji
  13. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Díky. Kola po opískování budou mít středy v barvě těch sedaček aby ladila a límec bude leštěnej. Nejvíc mě štve ta promáčklá kapota :/
  14. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Byl udělán Chip u Strakiho, je to o dooooost poznat a auto je parádně živé, ještě musim vykoumat zaslepení EGR ventilu. Zároveň sháním někoho, kdo prodává přední stříbrnou kapotu-nepoškozenou. Tu svojí mam tuklou a ke klempíři jí dávat nebudu. Taky sem dneska sundal kola z disků, protože zbytek chromu co na kolách držel se pod tim foliatecem odloupával a celé to odlítávalo. Schválně jestli uhádnete, jaká bude barva kola. Nebo spíš barevná kombinace
  15. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Sundány Angel eyes a dány origo lampy. Prodávám je, cena je 2500,-, nepoškozené a ještě rok a půl v záruce ...
  16. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    ...
  17. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    To je ten důvod ....díky, Nanjuo )
  18. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Nový vzhled plastů v motoru...proč asi?
  19. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Inovací prošly i zadní ,,tuzingové\" lampy
  20. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Byl sundán zadní stěrač a přidáno pár samolepek
  21. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    ...
  22. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Inovace Foliatecem, protože se chrom začal brutálně loupat (... a šprcka šla pryč!
  23. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Opravdu trošku...
  24. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Trošku se to lehlo...
  25. Kubajz.B

    Stříbrný vysavač 206

    Bylo se pro stavák od Toma
×
×
  • Vytvořit...