Přejít na obsah

Tomasendo

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele Tomasendo

  1. Peugeote som samozrejme bol ,len sa mi zdala cena 40 eur trosku prehnana. Budem to musiet vyskusat ako vravis srubka a podlozka . Diky moc
  2. Chcel by som sa opytat 306tkarov ci mali niekedy problemy s tymto spinacom? Spinac mi praskol a po zastaveni auta mi tecie olej zo serva. Zhanal som novy no akosi nikto o takom \"diely\" nepocul. Nevie niekto kde ho objednat popripade ako ho nahradit? Dakujem vopred za rady
×
×
  • Vytvořit...