Chcel by som sa opytat 306tkarov ci mali niekedy problemy s tymto spinacom? Spinac mi praskol a po zastaveni auta mi tecie olej zo serva. Zhanal som novy no akosi nikto o takom \"diely\" nepocul. Nevie niekto kde ho objednat popripade ako ho nahradit? Dakujem vopred za rady