Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. agresssor

    srazek 106 v pribramy

    Tohle sem uz nekde slysel :D:D
  2. agresssor

    srazek 106 v pribramy

    v životě :D:D:D:D:D škodí to zdraví
  3. agresssor

    srazek 106 v pribramy

    Hele kujone zase zacinas??????????:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha je to peugeot je tak co resis :D:D. BTW mas tam chybu kdyztak Keitynka;);):super:super
  4. tak je to sice pozdeji ale pece Já i Keity dekujem za prijemnej sraz bylo velke prekvapeni kolik se nas tam seslo Priste se pokusime opet dorazit .)
  5. Ja uz sem na letnich takze ja valim preci jen to autoo vypada o mnohem lepe
  6. agresssor

    Obrázky

    Tak tohle je peknyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:super:super:super
    • 9
  7. agresssor

    306GTi-6 by Béďa

    Ver mi ze pokud bych si koupil gti a kor od tebe tak uz bych si ho nechal :aut:aut:aut
  8. agresssor

    Co mi chybí?

    nekecej:aut Tak ty si to nasel
    • 18
  9. agresssor

    Co mi chybí?

    myslis ten silentblok uvnitr toho drzaku ? ten jsem ti nasel v predchozim prispevku - cislo 13, mas tam i cenu, myslim , ze se bude delat i v druhovyrobe, zkus vyhledat podle toho originalniho cisla treba v Kelly nebo Benexu No ono je to ta cela kost.. ale diky uz sem to nasel .)
    • 18
  10. agresssor

    podporte kamaradku prosim

    mas ho tam...
    • 18
  11. agresssor

    Co mi chybí?

    nejsem si jist esli je to to samy ale ja shanim tohle [upravil dne 12/3/09 agresssor]
    • 18
  12. agresssor

    Co mi chybí?

    Ta sama cena je i na diesla?? ten silentblok mam prdlej
    • 18
  13. agresssor

    306GTi-6 by Béďa

    Bedo az to budes prodavat tak mi dej vedet :D:D:D:D:D:D:D:D
  14. agresssor

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    ja taky ja taky
  15. Na co letiste :D:D:D:D:D:D:D.
  16. agresssor

    ukažte svoji 406

    Co sem mu v pondeli volal tak rikal ze do tejdne bych ho mel mit uz se na nej tesim jak malej kluk
  17. agresssor

    ukažte svoji 406

    No dekuju ale je to jen umyty lesteni prijde az bude teplo
  18. agresssor

    ukažte svoji 406

    Diky takovy libivy decentni
  19. agresssor

    ukažte svoji 406

    a jeste jedna .)
  20. agresssor

    ukažte svoji 406

    tak sem to dneska umyl a prezul
  21. ¨ Tak to pak jo
  22. Asi ne nadarmo si rikas plaz :D:D:D
  23. Nerika se tomu trapeni nahodou??? :D:D:D
  24. kujonek se nezda
  25. agresssor

    kdy prezouvate na letni

    ja jdu na letni pristi ctvrtek:)
    • 71
×
×
  • Vytvořit...