Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. agresssor

    Schema imobilizeru,schanim

    zkus xantia club
    • 9
  2. agresssor

    RZ fízláckej Prassatů

    kurnik oni uz je maj i u nas ve stredoceskym kraji... Si budu muset davat bacha
    • 49
  3. Nevim esli to tu bylo ale pro zasmani dobry http://www.stastnevdovy.cz/videa/ostatni-temata/divoke-sny-psa.html
  4. agresssor

    Noční hlídání

    Ono to furt nekdo tu hlida??:D:D:D:D:D:D:D
  5. agresssor

    kdy prezouvate na letni

    ja budu prezouvat asi az v pulce brezna ... Jen tak pro jistotu
    • 71
  6. Sorry za ale nemas obracene kola?? nemel by ten sip smerovat dopredu ???
  7. ta¨ky by me zajimalo esli nejsou nejaka nova infa a hlavne zda to bude davat do kupy ci ne... a pokud by to rozprodaval na dily hooodne bych uvazoval nad tema vejfukama...
  8. agresssor

    loucim se

    Loucit se nemusis vsak sem muzes chodit i presto ze budes mit jine vozidlo
  9. agresssor

    loucim se

    Loucit se nemusis vsak sem muzes chodit i presto ze budes mit jine vozidlo
  10. agresssor

    fotecky nasich auticek

    Tak tahle vypada libozne ty kola a ta barva nam nam .)
  11. Jenze to bylo na nejakym dvorku na osklivejch hlinach Jen je sem dej je fakt paradni .)
  12. Proste perfect :super:super
  13. Hezké autí sallyy Pekne mas pravdu nejaka ta lita kola by to chtelo
  14. Tak ja nerikam ze to neprijde ale zatim je na to blba doba:( uvidime mozna na podzim teda kdyz mi nerupne v bedne ze
  15. za pravdu se kazdej zlobi.. Ja sem kupoval naftu z jednoho prosteho duvodu a to ze se pak okolnosti zmenili nemuzu , jsem max spokojenej .) i kdyz dvoulitr by bodnul :D:D:D ale vtuhle chvili to menit nehodlam:) a presedat do mensiho uz vubec ne
  16. no hlavne ten motor, cedule tam bejt ani nemusi.. Hele Bedo :bacha:bacha:bacha:bacha
  17. Tak za toto ti dekuji jeste vice ;)
  18. a to je bez lizatka:) nekdy v breznu bude lizo a litaky:) litaky zatim origo..... Ale snad prijdou i jiny ale jinak ti dekujií
  19. To mas recht a to muzu rici zvlastni zkusenosti
  20. tak tady je muj milacek
  21. Nemas za co to je malickost pro nas
  22. No tak tedy vitej mezi nami sally:) a hodne km bez nehody:) je fajne ze tu mame dalsi slecnu sice mezi 106kama ale co se da delat:D:D:D:D:D
  23. agresssor

    alu kola

    Ta keityncina ma cirou a je to fakt luxus
  24. agresssor

    alu kola

    Mno uprimne receno sem si docela vsim .) ze kdekoli jakkykoli vlakno je pokec :D:D:D BTW: porid si na svou s16ku andelsky oci vypada to fakt luxusne [upravil dne 24/2/09 agresssor]
  25. agresssor

    alu kola

    Teda ted si me rozsemal :D:D:D:D:D:D BTW nechteli bystet si tady udelat nejakou 106pokec???
×
×
  • Vytvořit...