ta¨ky by me zajimalo esli nejsou nejaka nova infa a hlavne zda to bude davat do kupy ci ne... a pokud by to rozprodaval na dily hooodne bych uvazoval nad tema vejfukama...
za pravdu se kazdej zlobi..
Ja sem kupoval naftu z jednoho prosteho duvodu a to ze se pak okolnosti zmenili nemuzu , jsem max spokojenej .) i kdyz dvoulitr by bodnul :D:D:D ale vtuhle chvili to menit nehodlam:) a presedat do mensiho uz vubec ne
Mno uprimne receno sem si docela vsim .) ze kdekoli jakkykoli vlakno je pokec :D:D:D
BTW: porid si na svou s16ku andelsky oci vypada to fakt luxusne
[upravil dne 24/2/09 agresssor]