Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. agresssor

    ukažte svoji 406

    Never mu keca.... I v realu je to supr ;);)
  2. agresssor

    aktuálně o všem

    Aha no tak to pak jo :D ty si mi to vlastne slibil vid :D:D:D:D:D:D:D
  3. agresssor

    Najlepsie rodinne auto

    bych skoro rek ze kazdy mas \"sveho\" favorita co se tyce rodinneho vozidla a v tuhle chvili si bude obhajovat to co ma. Nekomu staci jako rodinne vozitko 206sw, nekomu 307:), Myslim si ze to zalezi na vkusu kazdeho z nas
  4. neni to sice aktualni ale dneska co sem prohlizel fota tak sem si vzpomel na kdysi svou 306ku, skoda ji:roll:roll:roll.
  5. agresssor

    aktuálně o všem

    Se jendou zastavim na tu tvou party Seš vítán ale počítej s tim, že z toho tak \"lehce\" neodejdeš :D Jako procpak bych z toho jen tak \"lehce\" odejit nemel??? :D:D:D:D
  6. agresssor

    aktuálně o všem

    To jsem taky rad ona totiz docela kouse :D:D:D:D:D
  7. agresssor

    aktuálně o všem

    Ja vcera paril v lese s motorovkou :D:D:D:D:D
  8. agresssor

    aktuálně o všem

    Se jendou zastavim na tu tvou party
  9. agresssor

    Najlepsie rodinne auto

    to ta 406 je s tou bezpecnosti tak mizerne??:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim
  10. agresssor

    Najlepsie rodinne auto

    Nebo VW carvella
  11. agresssor

    Pískání turba

    ja teda nemam HDi ale svy turbo slysim pri otevrenym okynku jak pomalu zacina tlacit zhruba od 1800 otacek. Jinak kdyz jedu v tunelu nebo vedle svodidel tak je slyset krasne syceni z vejfuku jak to tlaci ale sorry za off topic....
  12. agresssor

    Najlepsie rodinne auto

    406ka je vetsi jediny co 307 mam zavidim je ta prosklena panoramaticka strecha:) To jo na tu jsem zapomněl,ale ten tvar auta a inter. no prostě balada:super Tve auto taky je pěkne;) Me nejak 307 nesedla ale nnerikam ze neni pekna jen to neni tak nejak muj styl no...... Ale jinak dekuju
  13. agresssor

    Najlepsie rodinne auto

    406ka je vetsi jediny co 307 mam zavidim je ta prosklena panoramaticka strecha:)
  14. agresssor

    Najlepsie rodinne auto

    ja teda rodinu jeste nemam ale 40ka je velice dobre rodinne auto, at kuli cene, nebo dostupnosti nahradnich dilu. A nemyslim si ze by poruchovost byla nejak vysoka. Jina me se docela jeste jako rodinne auto libi renault espace.
  15. agresssor

    aktuálně o všem

    Aby ty ses samozrejme neozval vid:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha
  16. agresssor

    aktuálně o všem

    O dekuju ale musim uznat ze cerna po lesteni vypada lip:) ale jinak ta bila je taky pekna jinak diky a od Tebe me to tesi mozna vic nez od Kujona :D
  17. agresssor

    aktuálně o všem

    :bacha:bacha:bacha:bacha:bacha
  18. agresssor

    aktuálně o všem

    jej,to byla trefa:D:D Tak tak ale naleštěný to má pěkně, to jako fakt že ano Jezisi tak tohle si printscreenu a ulozim hezky .) Pak Kujon mi chvali nalestenou 406ku:D:D:D:D:D. To je ta nejvetsi pocta Dekuji;);)
  19. agresssor

    aktuálně o všem

    ja ti asi taky brzo dam lehkou provokaci.....
  20. agresssor

    aktuálně o všem

    No to mi vykládej... Dneska sem musel vstát na 9tou (pro mě naprosto totálně pozdně_noční hodina) a jet do školy ! ) Tam jsem si odkroutil ty 2 hodinky, přijel na kolej a musel to jít dospat :-) A jeje to je strasny prohresek ze te vzbudili pred devatou :D:D:D:D:D:D:D
  21. ja sem to tenkrat na svy 36 ce vyresil kompletni vymenou celejch trmenu ... a od te doby je to oka
  22. agresssor

    ukažte svoji 406

    Esli chces zeptam se ti tady u nas co maj dily na 406 esli tam nemaj sedacky v kuzi a coby za ne chteli. Samozrejme bych se zeptal na novej model:) Jinak byl sem tam rano a privezl sem si lizo ze 607:)
  23. agresssor

    ukažte svoji 406

    Pekna kola co sou zac???:potlesk:potlesk:potlesk
  24. agresssor

    ukažte svoji 406

    tak tady po dnesnim myti:)
  25. agresssor

    aktuálně o všem

    Ty dvere od garaze je moje tvorba:). Nestridame kazdy ma svuj:) ja sem doma a keity v praci
×
×
  • Vytvořit...