bych skoro rek ze kazdy mas \"sveho\" favorita co se tyce rodinneho vozidla a v tuhle chvili si bude obhajovat to co ma. Nekomu staci jako rodinne vozitko 206sw, nekomu 307:), Myslim si ze to zalezi na vkusu kazdeho z nas
Se jendou zastavim na tu tvou party
Seš vítán ale počítej s tim, že z toho tak \"lehce\" neodejdeš :D
Jako procpak bych z toho jen tak \"lehce\" odejit nemel??? :D:D:D:D
ja teda nemam HDi ale svy turbo slysim pri otevrenym okynku jak pomalu zacina tlacit zhruba od 1800 otacek. Jinak kdyz jedu v tunelu nebo vedle svodidel tak je slyset krasne syceni z vejfuku jak to tlaci ale sorry za off topic....
406ka je vetsi jediny co 307 mam zavidim je ta prosklena panoramaticka strecha:)
To jo na tu jsem zapomněl,ale ten tvar auta a inter. no prostě balada:super Tve auto taky je pěkne;)
Me nejak 307 nesedla ale nnerikam ze neni pekna jen to neni tak nejak muj styl no...... Ale jinak dekuju
ja teda rodinu jeste nemam ale 40ka je velice dobre rodinne auto, at kuli cene, nebo dostupnosti nahradnich dilu. A nemyslim si ze by poruchovost byla nejak vysoka. Jina me se docela jeste jako rodinne auto libi renault espace.
jej,to byla trefa:D:D
Tak tak ale naleštěný to má pěkně, to jako fakt že ano
Jezisi tak tohle si printscreenu a ulozim hezky .) Pak Kujon mi chvali nalestenou 406ku:D:D:D:D:D. To je ta nejvetsi pocta Dekuji;);)
No to mi vykládej... Dneska sem musel vstát na 9tou (pro mě naprosto totálně pozdně_noční hodina) a jet do školy ! ) Tam jsem si odkroutil ty 2 hodinky, přijel na kolej a musel to jít dospat :-)
A jeje to je strasny prohresek ze te vzbudili pred devatou :D:D:D:D:D:D:D
Esli chces zeptam se ti tady u nas co maj dily na 406 esli tam nemaj sedacky v kuzi a coby za ne chteli. Samozrejme bych se zeptal na novej model:) Jinak byl sem tam rano a privezl sem si lizo ze 607:)