Přejít na obsah

marx1112

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele marx1112

  1. diky za radu,to me napadlo taky... Ptam se,protoze auto mi stoji 50km od baraku,nutne ho potrebuju a tak musim co nejdrive objednat potrebny dil,jsem momentalne v cizine [upravil dne 9/2/12 15:39 od marx1112]
  2. Zdravim vsechny, Chtel bych vas poprosit o radu,sice jsem zde nasel podobne temata,ale ne u stejneho typu auta... Dnes,kdyz jsem chtel pri jizde zaradit dalsi rychlost,tak mi pod nohou uplne povolil spoj. pedal,je absolutne volnej,ted lezi jen u podlahy... Podle me to bude nejspis praskle lanko tahla spojky nebo ten plastovy drzak lanka na pedalu, bohuzel,ale nemuzu nikde vycist jestli moje 106tka ma ten plast na pedalu taky jako napr. P 405 nebo to ma jiny patent,vsude vidim moznost koupit pouze spoj. lanko, ten plastovy dil na 106tku jsem nikde nenasel a ani nemuzu zjistit,jestli ten plastovy dil u 405tky neni treba identicky jako u 106tky...? Moc vam vsem dekuji za rady... Prosim poradte.... [upravil dne 9/2/12 21:52 od marx1112]
×
×
  • Vytvořit...