Přejít na obsah

pito.za

Uživatel
  • Počet příspěvků

    780
  • Registrace

Vše od uživatele pito.za

  1. pito.za

    Senzory tlaku převod ID pro PP2000

    A napriklad TU pise Judes ked nahodil kolesa bez snimacov tak mu to este neaky cas ukazovalo Pressition OK
  2. pito.za

    Senzory tlaku převod ID pro PP2000

    Otazne je ako sa pyta koblih co napise po zapnuti zapalovania,lebo moze byt aj taky stav ze v klude nevysielaju,ale pri poklese tlaku pod 2.0 baru zacne vysielat a preto ohlasi chybu po zapnuti.Ale to su len moje dohady
  3. pito.za

    Senzory tlaku převod ID pro PP2000

    Otazne je co napise ked mas prazdne koleso a zapnes kluc, ci napise ze mas defekt.
  4. pito.za

    Senzory tlaku převod ID pro PP2000

    A nevysielaju tie snimace iba pri pohybe koli baterke?Ak ano potom by ju ani nemohlo snimat.
  5. pito.za

    Nechytam signal - radio

    Budes musiet mrknut pod tapacir strechy,zhodit tesniacu gumu okolo piatych dveri a mozno aj plasty na bokoch a mrknut ci to je zapojene do tej plutvy.
  6. pito.za

    Nechytam signal - radio

    Budes musit pozriet na tu antenu ci je vobec zapojena.
  7. pito.za

    centrál-nezamykání

    Zamok je lepeny do neho sa len tak nedostanes.
  8. pito.za

    centrál-nezamykání

    Alebo mozu byt zle kontakty /co snimaju stav ci su otvorene dvere/ v zamku.
  9. To hej,ale vecer musis prepnut rucne .A ked budes mat zapnute aj auto cez senzor tak sa ti to prepne samo.
  10. Automaticke zapnutie svetiel ak mas aj svetelny senzor.
  11. To iste co predtym len budes mat moznost na packe prepnut displej.
  12. pito.za

    Diagnostika možná?

    Jasne ze ide.
  13. pito.za

    Výměna žhavících svíček

    Cau aky je pristup na tej 1.4-ke.Co vseto si musel rozobrat?Tiez ma to caka len sa mi moc do toho nechce v tychto mrazoch.
  14. neni zac to sa stava
  15. RT3 ROZHLASOVÝ PRIJÍMAČ SYSTÉM RÁDIOTELEFÓNU \"RT3\"
  16. pito.za

    palivovy filter

    presne tak
  17. pito.za

    palivovy filter

    otvor bude treba prerazit neakou tyckou
  18. pito.za

    palivovy filter

    musis prehodit cidlo zo stareho filtra
  19. Neviem ako2.0 hdi ale mne 1.4 ka zhavy az kym sa motor neohreje na cca 65 stupnov a to nemusi ani mrznut.
  20. pito.za

    ELM327 peugeot 206 1.4hdi

    Ja mam 2003 a tiez s ELM ani tuk jedine PP2000.
  21. pito.za

    P206 - chcípání motoru

    Ak chces aby ti niekto poradil musis aj napisat nieco o aute rok vyroby, motor ...
  22. pito.za

    206 1.4 - autobateria

    Ja mam ten plastovy box a baterku 17,5 ale musel som ju podlozit lebo sa nedali pripojit kontakty.
  23. pito.za

    206 1.4 - autobateria

    Ak mas ten plastovy box na baterku tak pri tej vyske 17,5 ju budes musiet podlozit.Ale ak ma 175 cm ako pises tak ju tam nedostanes
  24. pito.za

    pomuže mi někdo s diagnostikou?

    Ak docestujes do Ziliny tak mozeme na to pozriet,ale asi som daleko. Mam aj neake nahradne diely BSM,BSI,budiky atd.
  25. V BSI som sa nestretol ze by sa to dalo vypnut tu mas postup z manualu Doprovodné dočasné osvetlenie Pri opúšťaní vozidla môžu ostať rozsvietené parkovacie svetlá spolu so svetlami stretávacími po dobu približne 30 sekúnd. Toto dosiahnete: - otočte kľúč od zapaľovania do polohy STOP, - otočte ovládačom osvetlenia do polohy 0, - vykonajte úkon \"svetelná výstraha\" (bliknutie diaľkovými svetlami), - vystúpte z vozidla a toto uzamknite.
×
×
  • Vytvořit...