Lenze prehrat soft ide aj bez pripojenia na PSA ,malo by to fungovat aj offline neake naplne su ulozene priamo v programe. Zalezi na verzii aku mas nainstalovanu a aku verziu si mal v BSI. Napr ja som si prehraval BSI a islo to v pohode offline ,napisalo to ze naslo subor ktorym to mozem prehrat ,ale napriklad motor mi to nedovolilo prehrat lebo nebol novsi soft k dispozicii.