já jezdím spíš na chatě na moravě tam je docela dobrej teren tak to auto dostává zabrat ale zvládá to parádně..jinak ten rotostarter mám musím říct ,že je lepší krasně ten motor chytne..ale když jsem to auto koupil tak jsem to zkoušel nastartovat tím rotostartérem a vůbec mě to taky nešlo nastartovat tak jsem si řekl ,že tu zkusím ten motor rozebrat a zjistil jsem ,že jak je tam ten píst tak v něm je takovej červíček a ten byl kouslej tak proto mi to nešlo nastartovat tak jsem to reklamoval frajer mi poslal novej motor a od té doby s tím roostartérem to chytá dobře ale co stím můžeš mít tak to mě ted nenapadá..
[upravil dne 4/10/12 22:41 od Tomajda_406]