Přejít na obsah

Tomajda_406

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 112
  • Registrace

Vše od uživatele Tomajda_406

  1. Feely: v Praze jezdím spíš po fotbalových hřiští a jakej sis koupil rotostartér??nemáš to tam špatně nasazený? [upravil dne 4/10/12 22:49 od Tomajda_406]
  2. Vvity : to jsou H0 ? taky mám nějaký lokomotivy a vagony a takový menší kolejiště jinak moc pěkný kousky
  3. já jezdím spíš na chatě na moravě tam je docela dobrej teren tak to auto dostává zabrat ale zvládá to parádně..jinak ten rotostarter mám musím říct ,že je lepší krasně ten motor chytne..ale když jsem to auto koupil tak jsem to zkoušel nastartovat tím rotostartérem a vůbec mě to taky nešlo nastartovat tak jsem si řekl ,že tu zkusím ten motor rozebrat a zjistil jsem ,že jak je tam ten píst tak v něm je takovej červíček a ten byl kouslej tak proto mi to nešlo nastartovat tak jsem to reklamoval frajer mi poslal novej motor a od té doby s tím roostartérem to chytá dobře ale co stím můžeš mít tak to mě ted nenapadá.. [upravil dne 4/10/12 22:41 od Tomajda_406]
  4. Feely : ten první je na elektromotor je tam motor saturn 20T jezdí kolem 50 km/h a mám na něj 3300mA takže jezdí kolem půl hodky spalovák je od reelyho je v měřítku 1:8 motor tam mám myslím 4,6ccm ale prodávaj se i 5,22ccm s vodou chlazený jinak jak je ten motor to vodou chlazenej tak je to lepší,že není tak rozpálenej ale jinak se ten motor chová asi stejně.. Ale jede to fakt pěkně do ty 100 km/h..Nitrometan tam liju 25 % a na to vyblbnutí to není špatný pak to má ještě nastavitelný olejový tlumiče podle tuhosti..mám na něm vyježděný asi 3l paliva a zatím jsem s ním nadmíru spokojenej [upravil dne 4/10/12 22:26 od Tomajda_406]
  5. Feelly : se k tobě přídám mám taky benzíňáká od značky Reely akorát traggynu a elektrický BMW od tamiye fotky jsou z mobilu takže nic moc
  6. Tomajda_406

    Lidskej vkus

    náhodou u té 307dmi to celkem ještě de
  7. Tomajda_406

    Lidskej vkus

    ta 307dma je luxusní
  8. Ahoj mohli by jste mi zjistit historii? VIN:VF36E4HTH9L009090 Díky
  9. Tomajda_406

    ukažte svoji 406

    čakom: byl jsem rychlejší [upravil dne 1/10/12 15:16 od Tomajda_406]
  10. Tomajda_406

    ukažte svoji 406

    jj vypadá to na 18\" myslím ,že to měl kamarád člena bostich http://bostich.rajce.idnes.cz/ostatni/
  11. Tomajda_406

    ukažte svoji 406

    Kulin406: pěkná myslím ,že jsem jí už někde v clubu viděl
  12. Pěkný vypadá to líp takový elegantnější
    • 68
  13. Tomajda_406

    Lidskej vkus

  14. Tomajda_406

    Lidskej vkus

  15. Tomajda_406

    Lidskej vkus

    tak bílá docela jde..ještě jsem našel v PC nějaký foto..za mě teda je hezčí maska se lvem [upravil dne 25/9/12 22:30 od Tomajda_406]
  16. Tomajda_406

    JBL 406 sedan

    matejgigi: ještě jednou díky moc za foto dost mi to pomohlo aspoň vím jak to má udělaný originál sedan takže ještě musím sehnat origo držák do sedana a ty výškový dám do těch sloupků jak jsem psal i když to tak asi nemá být ale svůj účel to bude mít ještě lepší...jsem rád,že tě 406tka těší taky svojí 406tku mám rád
    • 44
  17. Tomajda_406

    JBL 406 sedan

    Jj díky už aby to tam bylo
    • 44
  18. Tomajda_406

    JBL 406 sedan

    Ferry:jenom se tě ještě zeptám jak si dostal kabely do předních dveří k reprákům??
    • 44
  19. Tomajda_406

    JBL 406 sedan

    pak aby se v tom prase vyznalo to maj taky blbě udělaný všude píšou něco jiného..jinak ty výšky vyřeším jak Ferry a na zesík si ještě počkám jak to bude mít matejgigi
    • 44
  20. Tomajda_406

    JBL 406 sedan

    hm takže ještě potřebuju sehnat držák toho zesíku ale ještě jednou se podívám pod ten tapec jak jsou tam ty díry
    • 44
  21. Tomajda_406

    JBL 406 sedan

    ale furt nechápu proč v té knížce píšou,že jich tam je 10 ale asi to bude jak ty píšeš
    • 44
  22. Tomajda_406

    MOJA 406 - Kone na dovolenke

    já teda mám na 406tce 18\" kola a 20mm podložky samozřejmě delší šrouby a úplně v pohodě žádný projevy to nemá takže bych volil ty 15 mm podložky jak psal chuck11 a delší šrouby a vůbec bych to neřešil
    • 79
×
×
  • Vytvořit...