Přejít na obsah

kléma

Uživatel
  • Počet příspěvků

    59
  • Registrace

Vše od uživatele kléma

  1. Myslíš ten displej pod budíkma? Jak nejdou boční dveře? Může to být jenom pojistka:myslim Jo přesně ten myslím-nemáte ponětí o ceně na co by to vyšlo. Nebo jestli to není signalizace něčeho složitějšího-i když on jde ale jde špatně číst-až vůbec-prostě dělá přes sebe čáry. A ty dveře nejdou jen kliko-to by mohlo být nějaké táhlo.
    • 34
  2. právě proto jsem se chtěl domluvit s původ.majitelem-protože bazar tvrdí že to má vykoupené takže majiteli už o nic nejde. Jinak si taky myslím že klima nejde pod cca 0C-alespoň u všech aut co jsem viděl to nešlo
    • 34
  3. A nejsou s tím pohonem problémy-myšleno jestli to něco vydrží. kléma
    • 15
  4. Právě jsem si říkal že 120 by šlo. Ale nejde tam displej a boční dveře. A s tou spotřebou-počítám do budoucna s LPG. Doufám že by to v kombinaci s tím to motorem šlo.
    • 34
  5. No v inzerci koukám že mají všechny takto najeto .A benzíny zas tolik anad nejezdí
    • 34
  6. Ahoj. Mám ještě jednu prosbu. Našel jsem zelenou 807 2.2i16V (benzín, r.v.2003, 17\"kola) v bazaru a jsou na ní nálepky klubu. Nevíte někdo koho byla-že bych se s ním zkusil domluvit popř. poradit-dík kléma (777269910)
    • 34
  7. Ahoj. Mám dotaz mám možnost koupit 807 a jde jí špatně displej pro rádio,navigaci ...(ten uprostřed palubky-ne ten veliký mezi budíky). Dělá čáry přes vynechané (jako když spadne mobil). Nevíte jak to bude drahá sranda,nebo to je achilova pata a dáse to nějak doladit. A mám ještě dotaz zda boční posuvné dvěře když j sou v el. a ta nejde jdou normálně dále ručně? kléma
    • 15
  8. Ahoj lidi. Mám možnost koupit fiat ulysse s tímto motorem najeto cca 120000 rok 99. Uvítám rady,zkušenosti a postřehy k tomuto motoru. 1.9TD se mi zdálo na tohle auto málo a na HDI a tak nemám. Díky kléma
×
×
  • Vytvořit...