Ahoj. Mám dotaz mám možnost koupit 807 a jde jí špatně displej pro rádio,navigaci ...(ten uprostřed palubky-ne ten veliký mezi budíky). Dělá čáry přes vynechané (jako když spadne mobil). Nevíte jak to bude drahá sranda,nebo to je achilova pata a dáse to nějak doladit. A mám ještě dotaz zda boční posuvné dvěře když j sou v el. a ta nejde jdou normálně dále ručně? kléma