ahoj dodnes jen ctenar stacilo.Mam 406 2,0 97kw 1997 LPG dgi 252000 mam to sest mesicu blblo to blbne to dela mne to snad vse co tu kazdej pise a koupil sem ctyr bodove svicky zmena byla znat objednal sem tu sadu fedor 4 dni a dal sem ji tam tet to tam pekne klape na lpg to jede supr de to znat spotreba 14 chce to lambdu katak ale chcipa to dal na beno ne tak ale blbne to taky.Emise normalne by to neproslo .revize mam ale taky o fous nova bomba stare elementy.Technicka konecna tece servo za vycochtanym kloubem volantu gufero,silembloky svetla do nebe,rucka.Vymena lanek paken silenost utrchlej srub na celistech spodni na dvakrat zustal ve zarezlim valecku a v zavitu.schanim celisti,a ten sroub,a v super stavu pr pravy blatnik pouze tm modre met,