Přejít na obsah

rambo137

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele rambo137

  1. rambo137

    výkon motoru

    prej nějaký čidlo teploty, ještě to kámoš zkusí píchnout na nějakou přesnější diagnostiku, jestli to ukáže něco konkrétnějšího. Hrozil mi váhou vzduchu, ale když sem tu četl, jak se to projevuje, tak to asi nebude ono.
  2. Zdravím, před časem se mi rozsvítila kontrolka diagnostiky motoru. Prej to se u HDi stává, že kontrolky svítí, aniž by se závada projevila. A opravdu na vlastnostech se to neprojevovalo, až včera. Okolo 2000 otáček přestane motor táhnout, až zase nad hodnotou dvou tisíc začne zvyšovat výkon. A při volnoběhu je cca 400 otáček více, než by mělo.
×
×
  • Vytvořit...