Zdravím,
před časem se mi rozsvítila kontrolka diagnostiky motoru. Prej to se u HDi stává, že kontrolky svítí, aniž by se závada projevila. A opravdu na vlastnostech se to neprojevovalo, až včera. Okolo 2000 otáček přestane motor táhnout, až zase nad hodnotou dvou tisíc začne zvyšovat výkon. A při volnoběhu je cca 400 otáček více, než by mělo.