Přejít na obsah

Buker

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele Buker

  1. Zdravím pánové. V autě se mi poprvé ukázala tato hláška :remove control battery flat. Překlad přes google je Odstraňte kontrolu vybití baterie. Hláška se zapne jenom při stočení klíčku v zap. a nastartování a pak zmizí. Můžete mi poradit co to přesně znamená. Osobně si myslím, že se jedná o upozornění, že mi možná dochází baterie ale je to jen má domněnka. Předem děkuji za všechny rady a odpovědi
×
×
  • Vytvořit...