Dobrý den, mám 106, 1,1 rv 1996. A když prší, nebo je pod autem kaluž, tak nenastartuji. Popřípadně nastartuji a jede to tak na 2-3 válce. Pokud to nechám trochu zahřát na ty dva válce, pak to vypnu, tak za půl hodinky to jede normálně, neco tam vlhne. Potřeboval bych vědět zda nevíte někdo co by to mohlo být? Předem díky